Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next 13. mateřská škola Písek

13. mateřská škola Písek

Škola leží v klidné okrajové části sídliště Jih. Její předností ve velká zalesněná zahrada, která umožňuje bohaté a bezpečné pohybové vyžití dětí.

13. mateřská škola Písek

tř. Přátelství 2065
39701 Písek

Telefon: 382 266 046
E-mail: skolky.janahusa@tiscali.cz
Web: http://www.zsjanahusa.cz/web%20skolka/index.html


Škola leží v klidné okrajové části sídliště Jih. Její předností ve velká zalesněná zahrada, která umožňuje bohaté a bezpečné pohybové vyžití dětí.Vybavení MŠ i zahrady je průběžně modernizováno podle finančních možností.

Pracujeme podle Rámcového programu pro předškolní vzdělávání. Dětem nabízíme celou škálu doplňkových zájmových aktivit- (výtvarná,hudební, country, turistická, flétna), seznámení s angličtinou, kulturní akce, Den Země, akce pro rodiče a děti, předplavecký výcvik. Ve vzdělávání dětí upřednostňujeme vlastní prožitek situace. Proto vyjíždíme s dětmi na 5ti denní pobyty, kde mají možnost úzkého kontaktu s přírodou.
Děti s poruchou komunikačních dovedností zveme společně s rodiči do logopedické poradny vedené učitelkou-spec. pedagogem.
O plánech naší školy, zajištění a podmínkách vzdělávání jsou rodiče informováni při neformálním posezení na začátku školního roku, následně na nástěnkách u vchodu do MŠ a šatnách tříd.

Třídy jsou vybaveny funkčním ale zastaralým nábytkem ( skříňky). Podařilo se obnovit dětské stolečky a židle dle hygienických předpisů, zakoupit sedací soupravy do pokojíčků, kuchyňky. Estetický vzhled tříd i chodby je vytvářen šikovnými nápady učitelek a pracemi dětí. Postupně jsme obměnili kovová lehátka za molitanová.
Děti mají k dispozici dostatek hraček a pomůcek, které je ale nutno stále doplňovat a obměňovat vzhledem k počtu dětí a novým zajímavým nabídkám. Hračky jsou dětem dostupné částečně, v rámci možností bude vhodné zakoupit kontejnerové skříňky.
Vytápění školy je centrální, osvětlení zářivkové odpovídající hygienickým požadavkům. Okna jsou vybavena žaluziemi, které výrazně pomohly snížit letní přehřívání tříd. V letních měsících používáme ventilátory.

Kontakt:

13. mateřská škola
tř. Přátelství 2065
397 01 Písek

tel. 382 266 046

Email: skolky.janahusa@tiscali.cz

[Web-13. mateřská škola]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.