Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Bílkov

Mateřská škola Bílkov

Mateřská škola Bílkov je jednotřídní předškolní zařízení pro děti od 3 do 6 (7) let. Je to zděná přízemní budova umístěná uprostřed obce v klidové zóně, v příjemném prostředí stranou od hlavní komunikace.

Mateřská škola Bílkov

Bratrská 177/I
38001 Dačice

Telefon: 384 422 836
E-mail: reditelka@msdacice.cz
Web: http://www.msdacice.cz


Mateřská škola Bílkov je jednotřídní předškolní zařízení pro děti od 3 do 6 (7) let.
Je to zděná přízemní budova umístěná uprostřed obce v klidové zóně, v příjemném prostředí stranou od hlavní komunikace.Spojení do Dačic obstarávají autobusové linky, ve větší míře je však využívána doprava vlastními automobily.
Prostory školy jsou dostatečně velké s ohledem na počet zapsaných dětí. Jsou rozděleny na hernu a třídu s příslušným hygienickým zázemím. Obě místnosti jsou prostorné a prosluněné, okna v herně jsou opatřena žaluziemi. Vytápění mateřské školy je prováděno akumulačními kamny. Směrem do zahrady je umístěná prostorná terasa pro hry dětí.
Vybavení mateřské školy nábytkem i hračkami je vyhovující, odpovídá antropometrickým požadavkům a potřebám dětí. Vlastní školní jídelna umožňuje úzkou spolupráci a reakci na potřeby školy.
Součástí mateřské školy je i školní zahrada se standardním vybavením - travnatá plocha, pískoviště a houpačková sestava se skluzavkou. Po ukončení provozu školy slouží zahrada mateřské školy jako dětské hřiště pro veřejnost.
Mateřská škola zajišťuje celodenní péči, má však zkrácený provoz s ohledem na počet zapsaných dětí.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.