Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola České Velenice

Mateřská škola České Velenice

Celým školním programem prolíná jeho hlavní téma, které jsme si zvolili i jako název celého školního programu -„Všichni jsme tu kamarádi.“

Mateřská škola České Velenice

T. G. Masaryka 190
37810 České Velenice

Telefon: 384 794 259
E-mail: mi.safrankova@email.cz
Web: http://www.zsvelenice.cz/msaktual.html


Celým školním programem prolíná jeho hlavní téma, které jsme si zvolili i jako název celého školního programu -„Všichni jsme tu kamarádi." Důraz je kladen hlavně na nalezení svého místa v kolektivu, přátelské vztahy mezi dětmi, na snahu a ochotu vzájemně si pomáhat, na předcházení konfliktům a jejich případném smírném řešení. Z toho je patrný i hlavní záměr našeho vzdělávacího programu – vychovávat z dětí samostatné jedince se smyslem pro život v kolektivu, kteří umí jak svá přání sdělit a prosadit, tak se dohodnout na jiném řešení či podřídit se většině. V oblasti vzdělávací je pak naším hlavním cílem harmonický rozvoj osobnosti a v neposlední řadě příprava dětí na vstup do ZŠ.
Filozofií MŠ je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmu a potřeb. Tzn. vést děti k tomu, aby uměly:
přijímat změny a aktivně se s nimi vyrovnat, být tvůrčí, mít fantazii kriticky myslet a umět si vybírat, nést za svou volbu odpovědnost rozpoznávat problémy a řešit je.

Ve školce jsou dvě oddělení. Každé oddělení je umístěno v jednom patře budovy, obě patra mají shodné dispozice. Děti jsou přijímány do MŠ po podání písemné žádosti zákonným zástupcem na základě stanovených kriterií. Do tříd jsou děleny především podle věku, na přání rodičů respektujeme sourozenecké či kamarádské vztahy. Každá třída se naplňuje nejvýše do počtu 28 dětí.
V oddělení mladších dětí se soustřeďujeme především na přivyknutí dětí novému prostředí, zvládnutí odloučení dítěte od rodiny, respektive od matky, vytváření kladných postojů ke kamarádům, zvládnutí základních prvků sebeobsluhy a seznamování s okolním světem.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.