Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Jahůdka

Mateřská škola Jahůdka

Jsme městská mateřská škola od 1.7. 2003 se sedmi třídami / spojená s MŠ čp. 920 /od 1.7.2003. Zřizovatelem MŠ je Město Bechyně. Škola je od 1.1.2003 právním subjektem, příspěvkovou organizací, jejímž zastupujícím statutárním orgánem je ředitelka školy Božena Vorlová.

Mateřská škola Jahůdka

Na Libuši 859
39165 Bechyně

Telefon: 381 213 171
E-mail: ms.jahudka@quick.cz
Web: http://mujweb.cz/www/msjahudka


Jsme městská mateřská škola od 1.7. 2003 se sedmi třídami / spojená s MŠ čp. 920 /od 1.7.2003. Zřizovatelem MŠ je Město Bechyně. Škola je od 1.1.2003 právním subjektem, příspěvkovou organizací, jejímž zastupujícím statutárním orgánem je ředitelka školy Božena Vorlová.

Škola pracuje podle školního vzdělávacího programu "Jahůdko, pojď si s námi hrát!"  (viz.odkaz O nás), který je zaměřen na citovou výchovu, spolupráci s rodiči, hravou ekologii, logopedickou prevenci, vytváření citového pouta k našemu městu, nabízí nadstandardní aktivity a umožňuje integraci se zdravotním postižením.

Cílem všech aktivit je dítě.
ŠVP je zaměřen na prožitek, který je hlavním zdrojem poznání. Naše MŠ spolupracuje s rodiči. Prioritou spolupráce je společné působení rodiny a MŠ při výchově dítěte.  Všem rodičům umožňujeme  vstup do tříd, mají možnost  poznat život dětského kolektivu v mateřince po celý rok. Začátkem školního roku zveme rodiče na schůzku, kde se seznámí se školním programem, školním řádem, způsobem života v MŠ, stravováním atd. Rodiče mají možnost se podílet na dění v MŠ / spolurozhodovat o programu MŠ…/. Paní učitelky podávají rodičům úplné informace o dítěti a rodiče mohou poznatky i požadavky aplikovat do výchovy v rodině. ŠVP není časově ohraničen a může se aktuálně měnit. Je veřejným dokumentem přístupným odborné i rodičovské veřejnosti .ŠVP byl projednán na pedagogicko provozní poradě dne 26.8. 2002. Upraven byl po sloučení škol k 1.9.2003. Příležitost k případným změnám je dána tvůrkyním programu na pedagogických poradách.

Kontakt:

Mateřská škola Jahůdka
Na Libuši 859
391 65  Bechyně

Tel: +420 381 213 171

Email: ms.jahudka@quick.cz

[Web-Mateřská škola Jahůdka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.