Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Kaplice

Mateřská škola Kaplice

"Ať zvolíme na další vývojovou etapu dítěte jakoukoliv cestu, vždy bychom měli mít před sebou především konkrétní dítě, jeho potřeby, zájmy i možnosti a k jejich uspokojování a rozvoji celé naše hledání a snažení směřovat."

Mateřská škola Kaplice

Mateřská škola Kaplice

1. máje 771
38241 Kaplice

Telefon: 380 313 070
E-mail: info@mskaplice.cz
Web: http://www.mskaplice.cz/


"Ať zvolíme na další vývojovou etapu dítěte jakoukoliv cestu, vždy bychom měli mít před sebou především konkrétní dítě, jeho potřeby, zájmy i možnosti a k jejich uspokojování a rozvoji celé naše hledání a snažení směřovat."

Naše MŠ pracuje podle školního vzdělávacího programu, který je vypracovaný na základě Rámcového programu pro předškolní vzdělávání. Základem RP je i nadále osobnostně orientovaná prožitková předškolní výchova, která nepřehlíží žádné přínosné zkušenosti a tradice české předškolní výchovy. Dětem je nabízena pestrá škála bohatých příležitostí, jejichž prostřednictvím se u dětí rozvíjejí specifické vlohy a talent.
Děti se učí tím, že jednají, konají a prožívají konkrétní situace. Učitelky dětem připravují individuální program činností, které děti přijmou za své z vlastního zájmu.
Výchova a učení nespočívá v tom, že se dítě tvaruje do předem přípravného modelu, ale je jedinečnou neopakovatelnou osobností, která má právo být sama sebou a jako taková je akceptována.
V předškolních třídách je zajištěn program pro přípravu dětí na vstup do ZŠ, sestavený podle nejmodernějších psychologických poznatků. Děti jsou vedeny k samostatnému logickému myšlení, výchovnými předškolními metodami a nejrůznějšími pomůckami se rozvíjí jejich paměť, myšlení, řeč, početní představy, pozornost, fantazie a vůle.

O nás:
Trojtřídní Mateřská škola 1. Máje Kaplice je umístěna v sídlištním prostředí a je v provozu od roku 1986. Budova mateřské školy je přízemní, pavilónového typu. Třídy jsou mezi sebou propojeny a mají samostatné vchody. Mateřská škola má dostatečně velké prostory. Interiér školy je postupně plánovitě a účelně zařízen, obnovován a doplňován novým vybavením jako je např. nábytek, lůžka, hračky, pomůcky …apd.,


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.