Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Slavonice

Mateřská škola Slavonice

Usilujeme o to, abychom dny v naší mateřské škole prožili příjemně, zažívali radost a uspokojení z objevování, učení, poznávání a úspěchů.

Mateřská škola Slavonice

Brněnská 200
37881 Slavonice

Telefon: 384 493 118
E-mail: vbenesova@iol.cz
Web: http://www.msslavonice.cz/?m=1


Usilujeme o to, abychom dny v naší mateřské škole prožili příjemně, zažívali radost a uspokojení z objevování, učení, poznávání a úspěchů. Cestou přirozené výchovy chceme rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti, podporovat rodinnou výchovu a poskytovat dětem příležitosti k aktivnímu učení v laskavém a bezpečném prostředí.

Mateřská škola Slavonice- otevřená v roce 1983, byla postavena v akci „Z“ jako účelové trojtřídní předškolní zařízení. Od roku 1992 je jedinou mateřskou školou ve městě a malým vnitřním uspořádáním se rozšířila na šestitřídní mateřskou školu s kapacitou 120 dětí. Jedna třída je speciální se zajištěnou speciálně pedagogickou péčí, což je jediná třída v regionu. Součástí je i ŠJ, která zajišťuje stravování dětí i zaměstnanců. Mateřská škola je umístěna ve velké zahradě umožňující odpovídající vyžití všem dětem.
Mateřská škola Slavonice má 15 zaměstnanců a od roku 1998 je v právní subjektivitě. Zřizovatelem je město Slavonice a v rámci svého rozpočtu přiděluje v dostatečné výši příspěvek na provozní náklady i MŠ Slavonice.
Město leží na bývalé hranici a stále častěji zde řešíme začleňování i dětí s jiným než českým mateřským jazykem. Vzhledem k tomu, že je to největší zařízení na obou stranách hranice, dá se předpokládat, že bude i mezinárodně využívána. Již nyní zde probíhají mezinárodní projekty a společné vzdělávání pedagogů.

Kontakt:

Mateřská škola-Slavonice
Brněnská 200
378 81 Slavonice

tel. fax: 384 493 118
email: vbenesova@iol.cz, benesova@msslavonice.cz

[Web - Mateřská škola Slavonice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.