Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Sluníčko

Mateřská škola Sluníčko

"Mateřská škola Sluníčko k.s." je předškolní zařízení pro děti od dvou do šesti let věku.

Mateřská škola Sluníčko

Mateřská škola Sluníčko

Smetanova 902
38901 Vodňany II

Telefon: 383 382 347
E-mail: ms.slunicko@seznam.cz
Web: http://www.slunicko.webz.cz


"Mateřská škola Sluníčko k.s." je předškolní zařízení pro děti od dvou do šesti let věku.Provozuje dvě heterogenní, věkově smíšené třídy. Škola je umístěna v budově, která byla vystavěna v šedesátých letech minulého století pro pobyt dětí předškolního věku. Všechny prostory jsou vystavěny účelově a vhodně vybaveny. Protože všechny prostory školy jsou řešeny jako bezbariérové, je škola vhodná i pro integraci postižených dětí. Celý areál je umístěn v klidové zóně města a jeho součástí je rozlehlá zahrada, kterou využívají pouze děti MŠ Sluníčko. Na zahradě se nachází nářadí a průlezky určené dětem předškolního věku a dvě pískoviště. Dostatek travnatých ploch a dvě rozlehlé terasy poskytují dostatečný prostor pro vyžití dětí při míčových hrách a jiných pohybových aktivitách a to jak individuálních, tak kolektivních. Vnitřní prostory školy jsou uspořádány tak, aby účelně sloužily dětem předškolního věku. Herny jsou členěny do menších hracích koutků se zaměřením na určitou činnost (prodejna, obývací místnost domu, průlezka, stoleček se židličkami apod.).
Při výchově je kladen důraz na péči o harmonický rozvoj všech stránek osobnosti dítěte. Rozvoj citové, mravní a rozumové oblasti osobnosti dítěte probíhá během celého pobytu dítěte ve škole jako neoddělitelná součást celodenní spontánní i řízené činnosti. Tělesná cvičení jsou zařazována ve volných chvílích v průběhu dne z důvodu odreagování a uvolnění i jako důležitý moment zdravého vývoje dětí.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.