Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Sokolská

Mateřská škola Sokolská

Zvláštností tohoto předškolního zařízení je fakt, že je pouze jednotřídní s maximálním počtem 26 dětí. Třída je věkově smíšená.

Mateřská škola Sokolská

Sokolská 163/V
38001 Dačice

Telefon: 384 422 428
E-mail: sokolska@msdacice.cz
Web: http://www.msdacice.cz


Zvláštností tohoto předškolního zařízení je fakt, že je pouze jednotřídní s maximálním počtem 26 dětí. Třída je věkově smíšená. Počet žáků ve skupince umožňuje pedagogům individuální přístup a možnost vytvoření přátelského kolektivu s rodinnou atmosférou. Plán činností je tvořen s ohledem na sledované výchovné cíle, věkové zvláštnosti dětí a roční období. Školní zahrada, která patří ke školnímu areálu, poskytuje v letním období potřebný stín, po celý rok pak různé možnosti pohybového vyžití.

Mezi činnosti, které jsou blíže specifikovány ve vzdělávacím programu, patří: tělesná, výtvarná, hudební, pracovní, dramatická, křesťanská výchova, rozvoj myšlení a poznávání, matematické představy, grafo-motorická a logopedická cvičení, práce s knihou a s časopisem, keramika, plavání, hra na flétnu, návštěva divadel, koncertů, kulturních pořadů, hraní, vycházky, dopravní výchova, exkurze a mnoho dalších.. Kromě těchto aktivit jsou též dětem vštěpovány návyky hygienické, principy stravování a stolování a pravidla slušného mezilidského chování. Děti jsou vedeny k samostatnosti v oblékání a stolování.

Kontakt:

Mateřská škola Sokolská-Dačice 
Sokolská 163/V
380 01 Dačice

Tel: 384 422 428
E-mail: sokolska@msdacice.cz

[Web - Mateřská škola Sokolská]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.