Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Za Lávkami

Mateřská škola Za Lávkami

Chtěli bychom našim dětem přiblížit organizaci života na naší planetě rozvíjením znalostí o způsobech života v ekosystémech.

Mateřská škola Za Lávkami

Za Lávkami 273/III
38001 Dačice

Telefon: 384 422 587
E-mail: zalavkami@msdacice.cz
Web: http://www.msdacice.cz


Chtěli bychom našim dětem přiblížit organizaci života na naší planetě rozvíjením znalostí o způsobech života v ekosystémech.Budeme se dívat na svět okolo nás, pozorovat přírodu a přibližovat její tajemství se zaměřením na ekologii. Věříme, že při těchto činnostech děti získají k přírodě pěkný vztah a tak ovlivníme rozum a rozvahu, se kterou budou v budoucnu rozhodovat o osudu naší planety.
V naší koncepci se zaměříme na tyto ekosystémy:
les,louka, zahrada, půda ,voda - rybník, řeka, město - obydlí, planeta.

Dáváme za pravdu myšlence, že "dítě není nádoba, kterou je výchovou třeba naplnit , ale květina, kterou má naše výchova zušlechtit". A právě environmentální výchova v celé své šíři skýtá možnost tuto myšlenku realizovat. Cílem environmentální výchovy v naší MŠ je vedení dětí ke kladnému vztahu k přírodě jako celku, do něhož patříme i my - lidé. K dosažení stanoveného cíle používáme dvě metody: Vytváření optimálního prostředí v MŠ pro děti i dospělé a výchovně vzdělávací působení v denních činnostech v MŠ.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.