Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihocesky-kraj golf next Mateřská škola Zeyerova

Mateřská škola Zeyerova

Mateřská škola Zeyerova se nachází v klidné rekreační části Havlíčkovy kolonie v blízkosti Malého jezu.Objekt mateřské školy je v krásné rozlehlé parkové zahradě upravené pro pohybové, tělovýchovné, hravé a relaxační aktivity dětí.

Mateřská škola Zeyerova

Zeyerova 33
37001 České Budějovice 6

Telefon: 386 358 207
E-mail: ms.zeyerova@mybox.cz
Web: http://mszeyerova.webpark.cz


Mateřská škola Zeyerova se nachází v klidné rekreační části Havlíčkovy kolonie v blízkosti Malého jezu.Objekt mateřské školy je v krásné rozlehlé parkové zahradě upravené pro pohybové, tělovýchovné, hravé a relaxační aktivity dětí.V nově vybudovaném areálu jsou dřevěné průlezky, různé druhy houpaček, skluzavky, lezací stěny, palisáda, víceúčelový hrad, prodejní stánky, vlak, opičí dráha, domečky, hřiště na košíkovou, volejbal, 5 pískovišť, dráha pro jízdu na tříkolkách a koloběžkách a ještě dostatek volného prostoru pro volné vyžití.

Cílem naší mateřské školy je, aby se zde děti cítily dobře, bezpečně, měly dostatek prostoru pro vlastní uplatnění v kolektivu svých vrstevníků a zejména pro hru, kteráje pro tento věk nejdůležitějším prostředkem učení a uspokojování vlastních potřeb. Smějící se dětské oči jsou pro nás tím nejlepším oceněním.

Kontakt:

Mateřská škola Zeyerova
Zeyerova 33
370 01  České Budějovice 6

Tel:+420 386 358 207 
    
Email: ms.zeyerova@mybox.cz

[Web-Mateřská škola Zeyerova]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.