Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Anglická mateřská školka Ponny

Anglická mateřská školka Ponny

Koncepce výuky pro nadané: Naši učitelé hovoří s dětmi ihned po nástupu do školky pouze anglicky.

Anglická mateřská školka Ponny

Krondlova 913/1
61600 Brno

Telefon: 543 245 580
E-mail: info@ponny-brno.cz
Web: http://www.ponny-brno.cz


Koncepce výuky-Naši učitelé hovoří s dětmi ihned po nástupu do školky pouze anglicky.
Jak naučit dítě cizímu jazyku?Nejjednodušší postup je narodit se v rodině, kde každý z rodičů mluví jiným jazykem nebo v rodině, kde sice oba rodiče mluví jazykem stejným, ale celé další okolí hovoří jazykem cizím. V takovém případě se dítě učí dva jazyky současně. Tato možnost, která se učeně nazývá přímá metoda, je úspěšná a vhodná u malých dětí.
Čím je dítě starší tím méně je pro něho vhodná přímá metoda. Věkem člověku slábně paměť mechanická a sílí paměť logická.
Dospělý člověk si dobře pamatuje to, co se mu vysvětlí, čemu rozumí a v čem nachází logiku. Dítěti stačí k zapamatování jenom to, že něco vidí nebo slyší, logické vztahy naopak chápe těžko nebo vůbec.
U přímé metody se vychází z hypotézy, že cizímu jazyku se lze učit stejným způsobem jako jazyku mateřskému. Vnímáte slova a věty, zpočátku je špatně napodobujete, ale stále hlouběji pronikáte do struktury jazyka, až ji ovládnete.
A právě plné přirozené ovládnutí jazyka je cílem anglické mateřské školky PONY, kde přímá metoda je ten nejjednodušší způsob pro dítě, aby po nějakém čase plynně mluvilo jak jazykem českým, tak anglickým.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.