Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Anglická školka Kids Garden

Anglická školka Kids Garden

Kids Garden je anglická školka, která nabízí dětem ve věku 3 - 7 let celodenní výuku v anglickém jazyce, zajištěnou kvalifikovanými českými učiteli i rodilými mluvčími.

Anglická školka Kids Garden

Gajdošova 7
61500 Brno - Židenice

Telefon: 602 791 338
E-mail: skolka@kidsgarden.cz
Web: http://www.kidsgarden.cz


Kids Garden je anglická školka, která nabízí dětem ve věku 3 - 7 let celodenní výuku v anglickém jazyce, zajištěnou kvalifikovanými českými učiteli i rodilými mluvčími.

Naše metody výuky-Veškeré naše výukové metody mají za cíl přirozené "učení bez učení". Dítě pro nás není studentem či žákem, je pro nás dítětem. Snažíme se mu poskytnout laskavé, přátelské, zajímavé a bezpečné prostředí.
Komunikace- Základní výukovou metodou v naší školce je komunikace. Veškerá komunikace s dětmi je vedená v angličtině. Dítě si tak přirozeně osvojí komunikační schopnosti a dovednosti. Pro nové děti máme vypracovaný adaptační program, který zahrnuje i postupné zvykání si na angličtinu. Uplatňujeme zde bilingvní metodu výuky - dítě slyší stejnou věc česky i anglicky.
Hra- Hra je nejpřirozenější a nejúčinnější metodou výuky malých dětí. Výuka probíhá spontánním a přirozeným způsobem a je založena na hře. Hra děti motivuje a usnadňuje přirozené poznávání.
Hudba- Kids Garden je hudebně zaměřená anglická školka. Hudba a rytmus významně přispívají k osvojení jazykových znalostí i celkovému rozvoji dítěte. Děti zpívají, hrají na nástroje, tancují.
Názornost- Názornost významně zvyšuje u malých dětí schopnost poznávat svět kolem nás a hraje i velmi důležitou roli ve výuce jazyka. Snažíme se co nejvíce využívat nejrůznější výukové pomůcky - předměty, hračky, obrázky, video.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.