Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Česko-anglická mateřská škola-Magic Hill

Česko-anglická mateřská škola-Magic Hill

Školka je dvojjazyčná, komunikace probíhá v průběhu celého dne v českém i anglickém jazyce. Počet dětí ve skupinkách je 10-12, děti jsou věkově rozděleny do tříd. V každé třídě stabilně pracuje česká učitelka s pedagogickým vzděláním a rodilý mluvčí.

Česko-anglická mateřská škola-Magic Hill

Dunajská ul.2136 a 2137
66482 Říčany u Brna

Telefon: 23 671 411
E-mail: info@magic-hill.cz
Web: http://www.magic-hill.estranky.cz/clanky/materska-skola


Školka je dvojjazyčná, komunikace probíhá v průběhu celého dne v českém i anglickém jazyce. Počet dětí ve skupinkách je 10-12, děti jsou věkově rozděleny do tříd. V každé třídě stabilně pracuje česká učitelka s pedagogickým vzděláním a rodilý mluvčí. Výuka řízená učiteli probíhá v rámci Témat měsíce, které se řídí celoročním plánem, který sleduje přirozené střídání ročních období, svátků a tradic. Cílem je zakomponovat výuku nenásilně do jednotlivých celků.
Pravidelné výukové lekce probíhají dopoledne – edukativní hry, opakování, procvičování slovní zásoby, zpěv, paměťová cvičení. Lekce je rozdělena do jednotlivých bloků. Aktivity se střídají s přihlédnutím ke schopnostem dětí a věku skupinky a také aktuální situaci, náladě, složení skupiny.
Lekce v anglickém jazyce probíhají podle učebnic Cambridge University Press pro předškolní děti. Pracujeme s ucelenou řadou materiálů „Hippo and friends“, metodika a učebnice jsou speciálně adaptované pro výuku anglického jazyka u předškolních dětí. Na výuku přirozeně navazuje výuka anglického jazyka v naší základní škole, kde spolupracujeme se stejným nakladatelstvím.
Výuka anglického jazyka neprobíhá na úkor českého jazyka. Prioritou koncepce školky je rozvoj slovní zásoby a schopnosti používat správně český jazyk a zároveň si osvojit komunikativní znalost anglického jazyka. Cílem je dosáhnout u dětí schopnosti plynule a správně v komunikaci používat oba jazyky.


Kontakt:

Česko-anglická mateřská škola-Magic Hill
Dunajská ul.2136 a 2137
66482 Říčany u Brna

mobil: 602 176 833
mobil: 724 255 183
tel./fax: 323 671 411

e-mail:info@magic-hill.cz

[Web-mateřská škola-Magic Hill]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.