Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Labyrint jazykové vzdělávací centrum, s.r.o.

Labyrint jazykové vzdělávací centrum, s.r.o.

Hlavním způsobem práce naší mateřské jazykové školky je tzv. projektová výuka.Naši učitelé hovoří s dětmi ihned po nástupu do školky pouze anglicky.

Labyrint jazykové vzdělávací centrum, s.r.o.

Krondlova 913/1
61600 Brno - Stránice

Telefon: 543 245 580
E-mail: info@ponny-brno.cz
Web: http://www.ponny-brno.cz


Naši učitelé hovoří od samého začátku pouze anglicky. Děti říkají učitelkám jménem nebo přezdívkou, což je přátelštější a vzájemně prohlubuje vztah mezi učitelkou a dítětem.

Každá třída má vlastní název, mladší třída se jmenuje KANGAROOS, starší TIGERS.

Hlavním způsobem práce naší mateřské jazykové školky je tzv. projektová výuka. Na každé 2 týdny je zvoleno určité téma, kterým jsou skupinky dětí motivovány. Každé z témat má svůj okruh slovní zásoby, kterou by děti  měly zvládnout. Děti se učí praktickým osvojováním, nikoli mechanickým učením, jak tomu bývá na základních školách. Každé nové slovíčko, které se naučí je spojeno s určitou praktickou činností, kterou dítě provádí. Učí-li se například názvy jednotlivých druhů ovoce, měly by si ho nejen prohlédnout, ale také osahat nebo i ochutnat a nějakým způsobem s ním pracovat a vytvořit tak pevný vjem spojený s daným předmětem.

Podle jednotlivých témat chodí děti na procházky, exkurze a výstavy, aby si dokázaly nové věci vybavit a spojit je ihned s anglickým názvem. Jednotlivá témata  volíme podle možností, které nám poskytují ve školách, zoologických zahradách,muzeích...atd


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.