Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Bellova

Naše mateřská škola je umístěna ve velice pěkném prostředí v lesnaté oblasti městské části Brno - Kohoutovice, na rozhraní nové a staré zástavby.

Mateřská škola Bellova

Bellova 2
62300 Brno

Telefon: 547 382 621
E-mail: msbellova@post.cz
Web: http://www.msbellova.wz.cz/


Naše mateřská škola je umístěna ve velice pěkném prostředí v lesnaté oblasti městské části Brno - Kohoutovice, na rozhraní nové a staré zástavby.

Logopedická prevence
Koncepci logopedické péče na naší MŠ vypracovala paní učitelka Jana Kovačová, Bc. Za základní úkol si stanovila důslednou prevenci od nejútlejšího věku dítěte, informovanost rodičů a spolupráci s logopedickým pracovníkem ze SLC.
Ekologická výchova
Pro děti jsme nejprve připravily třídu vyzdobenou rozmanitým přírodním materiálem, který měly k dipozici po celý den k prohlížení. Zakoupením nových knih s přírodní tématikou jsme u dětí vzbudili ještě  větší zájem.
Předškolní výchova
Nenásilnou formou se děti věnují intenzivní přípravě na školu formou her a činností - pracovní listy, labyrinty, hádanky, plnění jednoduchých úkolů, rozhovory na různá témata apod. Procvičovány jsou všechny složky, které dítěti usnadní přechod z mateřské školy do školy základní.
Křesťanská třída
Cílem je vést děti ke spontánnímu a přirozenému vnímání a uvědomování si běžných znamení lidské činnosti a lásky.Třída je vybavena potřebným materiálem literárním i hudebním. 
Péče o integrované děti
Do kolektivu MŠ bylo integrováno v roce 1998 dítě na základě doporučení a vyšetření paní PhDr. Vlasty Šmardové a Mgr. Jiřiny Bednářové z Pedagogicko-psychologické poradny Brno.

Kontakt:

Mateřská škola Bellova
Bellova 2
623 00 Brno

tel. 547 382 621

[Web-Mateřská škola Bellova]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.