Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Brno

Psychosociální podmínky vhodné pro děti, tj. spokojenost, jistotu, pocit bezpečí, vytváříme vlastním přístupem, respektováním potřeb dětí, nepřetěžujeme a nespěcháme, umožňujeme postupnou adaptaci na prostředí a situaci.

Mateřská škola Brno

Nám. 28. října 22
60200 Brno

Telefon: 545 212 165
E-mail: info@osmec.cz
Web: http://www.osmec.cz/ms-nam-28-rijna.php


Psychosociální podmínky vhodné pro děti, tj. spokojenost, jistotu, pocit bezpečí, vytváříme vlastním přístupem, respektováním potřeb dětí, nepřetěžujeme a nespěcháme, umožňujeme postupnou adaptaci na prostředí a situaci. Všechny děti mají rovnocenné postavení, nezvýhodňujeme. Volnost a osobní svoboda jsou vyváženy s nezbytnou mírou omezení, vyplývajících z nutnosti dodržovat v MŠ potřebný řád a učit děti pravidlům soužití. Dospělí se chovají spolehlivě, důvěryhodně, stavíme na ohleduplnosti, tolerantnosti, zdvořilosti, vzájemné pomoci a podpoře. Děti dostávají jasné a srozumitelné pokyny.

Mateřská škola je tvořena 2 hernami, ložnicí, šatnou, toaletami a kuchyňkou. Místnosti jsou vhodně propojeny a je tak vytvořen prostor, v němž si děti mohou hrát a pohodlně uspokojovat kolektivní i individuální potřeby. Vybavení hračkami a pomůckami je přiměřené možnostem školy, odpovídá potřebám dětí, jejich věku i počtu, hračky jsou bezpečné, zdravotně nezávadné, průběžně udržovány, doplňovány. Převážná většina hraček je umístěna tak, aby si je děti mohly samostatně a svobodně volit a brát a vyznaly se v uložení. Děti se podílejí na úpravě interiéru MŠ, výtvory dětí jsou přístupné rodičům k prohlídce. Ve vnitrobloku ZŠ se nachází dvorek se školním pískovištěm a dřevěnými stavbami /domeček, můstek.../, který umožňuje rozmanité pohybové aktivity. Také tělocvična ZŠ je pro děti MŠ přístupná, je vybavena vhodným nářadím a náčiním. Vnitřní prostory splňují hygienické normy dle platných předpisů.

Kontakt:

Mateřská škola Brno
nám. 28. října 22
60200  Brno

tel.: 545 212 165
e-mail: info@osmec.cz

[Web - Mateřská škola Brno]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.