Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola-Chodská

Mateřská škola-Chodská

Pracujeme podle školního vzdělávacího programu, nazvaného: "Mateřinka - prima školka", který kopíruje průběh roku s ročními dobami a významnými dny a událostmi roku.

Mateřská škola-Chodská

Chodská 5
60200 Brno - Královo Pole

Telefon: 549 246 197
E-mail: ms.chodska5@seznam.cz
Web: http://www.sssbrno.cz/mschodska5/index.htm


Pracujeme podle školního vzdělávacího programu, nazvaného: "Mateřinka - prima školka", který kopíruje průběh roku s ročními dobami a významnými dny a událostmi roku.Program tvoří 7 celků, které jsou rozpracovány do třídních projektů s výrazným zaměřením na environmentální výchovu.
Záměr školy: připravit dětem pohodu při pobytu dětí v MŠ, rozvíjet děti ve všech oblastech s důrazem na upevňování fyzického zdraví, na zdravý životní styl, na zprostředkování porozumění k přírodě, posílení ohleduplnosti k ní, k životnímu prostředí, k sobě samému i k druhým. To vše s cílem:
předávat děti dobře připravené do 1.tř. ZŠ jak po stránce sociální, citové, tak také s přiměřeným množstvím zkušeností, poznatků a manuálních dovedností a se základy mravního jednání a zdravého životního stylu, na které může škola navazovat.
Motto naší MŠ:J. A. Komenský - Každý vzdělaný člověk, čím je lepší a ušlechtilejší, tím víc si váží přírody. Kdo si váží přírody, ten ji miluje. Láska k přírodě by se měla vštěpovat dětem v rodinách a ve škole jako jedna z nejvážnějších vlastností člověka.

Kontakt:

Mateřská škola-Chodská,Brno-Královo Pole
Chodská 5
602 00 Brno-Královo Pole

Tel.: 549 246 197
T-mobil: 739 939 632
O2: 724 161 341
Fax: 549 254 126

e-mail: ms.chodska5@seznam.cz

[Web-Mateřská škola-Chodská]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.