Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola Elišky Přemyslovny

Mateřská škola Elišky Přemyslovny

Naše mateřská škola je součástí právního subjektu Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, je dvojtřídní s celodenním provozem.

Mateřská škola Elišky Přemyslovny

Elišky Přemyslovny 10
62500 Brno-Starý Lískovec

Telefon: 547 241 041
E-mail: el.premyslovny@iol.cz
Web: http://www.sssbrno.cz/zselprem/index.php?stranka=ms


Naše mateřská škola je součástí právního subjektu Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, je dvojtřídní s celodenním provozem. V letošním roce je k docházce zapsáno 48 dětí do dvou tříd - Rybiček a Sluníček.
Sluníčka je třída věkově smíšená - děti 3-5 leté, Rybičky je třída dětí 5-6 letých.

Školní vzdělávací program naší školy jsme nazvaly PODÍVÁNKY DO SVĚTA
Inspirovala nás kniha Františka Nepila Podívánky, její obsah prochází celým programem, vystihuje pro nás přesně to, co provází život našich dětí - od lásky k rodině, rodnému místu až po lásku k vlasti, vypráví o životě lidí, jejich práci, kultuře a přírodě, která je obklopuje.
Prostředí naší školy
Naše MŠ je umístěna v budově, která byla pro "soužití" obou zařízení postavena již před 70 lety. Tehdy se nacházela na okraji obce, proti kostelu, obklopena poli uprostřed školní zahrady. S přibývajícími léty se prostředí velmi změnilo. Na polích vyrostlo nové sídliště, z druhé strany dálnice spojující Brno s Prahou, v dohledu je benzínová čerpací stanice. Školní zahrada nám stále dává pocit přírody kolem nás, máme blízko do sadů obklopujících obec, máme blízko i do polí a lesů v blízkých obcích. Zároveň jsme také "ve městě", dobrá dopravní obslužnost nám umožňuje zajíždět za kulturou i sportováním do centra města i okolních čtvrtí.
Dnešní mateřská škola je dvojtřídní s celodenním provozem, prostor školy je rozdělen na dvě třídy, hernu, umývárnu a šatnu. V přízemí je rovněž výdejna stravy, kancelář a WC dospělých. V poschodí je ložnice pro mladší děti spojená s přízemím schodištěm. Průchodem přes školní knihovnu a archiv lze projít do prostor ZŠ - využíváme pro dovoz jídla ze školní kuchyně v suterénu ZŠ, procházíme tudy při využívání prostor tělocvičny i při návštěvách u našich bývalých žáků i jejich nových kamarádů zejm. v 1. třídě.

Kontakt:

Mateřská škola Elišky Přemyslovny
Elišky Přemyslovny 10
625 00  Brno-Starý Lískovec

tel./fax: 547 241 041

e-mail: el.premyslovny@iol.cz

[Web-Mateřská škola Elišky Přemyslovny]Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.