Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola Labská 7

Mateřská škola Labská 7

Jsme sídlištní mateřská škola obklopená krásnou zahradou pro rekreační a sportovní činnost dětí. Mateřská škola je trojtřídní s 20-27 zapsanými dětmi na třídu.

Mateřská škola Labská 7

Mateřská škola Labská 7

Labská 7
62500 Brno

Telefon: 547 217 016
E-mail: mslabska@seznam.cz
Web: http://www.mslabska.cz


Jsme sídlištní mateřská škola obklopená krásnou zahradou pro rekreační a sportovní činnost dětí. Mateřská škola je trojtřídní s 28 zapsanými dětmi na třídu. Třídy jsou homogenní tzn. že ve třídě jsou děti stejného věku.

Pro naší MŠ je stěžejní zařazování pohybu dětí do režimu dne, neboť pohyb považujeme za nezbytný pro život děti. Naší snahou je, aby děti vnímaly pohyb všemi smysly a cestou vlastní zkušenosti si k němu vytvářely pozitivní vztah. Děti mají možnost dostatečného pohybu jak v hernách mateřské školy, tak v dobře vybavené, rozlehlé zahradě. Cílem je, aby prožitky z pohybových aktivit přinášely dětem pohodu a radost.

Nezanedbatelnou část našeho ŠVP tvoří environmentální výchova. Příroda je pro děti nevyčerpatelným zdrojem pro objevy, poznávání a vzdělání. Děti mají možnost především pomocí zážitkové pedagogiky vnímat přírodu všemi smysly a učit se díky ní toleranci a ochraně nejen sebe na vzájem, ale i k naší planetě Zemi. Na toleranci a respektu je založena i multikulturní výchova, kterou do našeho vzdělávacího programu také zahrnujeme.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.