Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola Neklež 1a

Mateřská škola Neklež 1a

Naše mateřská škola je panelového typu, byla zbudována v roce 1984 a je umístěna na rozhraní sídliště a staré zástavby městské části Brno – Líšeň. Trojtřídní budovu školy navštěvuje 75 dětí ve věku od 3 – do 7 let.

Mateřská škola Neklež 1a

Neklež 1a
62800 Brno

Telefon: 544 210 521
E-mail: ms.neklez@quick.cz
Web: http://www.msneklez.cz


Naše mateřská škola je panelového typu, byla zbudována v roce 1984 a je umístěna na rozhraní sídliště a staré zástavby městské části Brno – Líšeň. Trojtřídní budovu školy navštěvuje 75 dětí ve věku od 3 – do 7 let. Ve třídách jsou děti věkově smíšené. Třídy jsou prostorné, vybaveny pro různé aktivity dětí. O děti pečuje 6 pedagogických a 5 provozních pracovnic.
Součástí budovy školy je školní kuchyně a zahrada, která je vybavena pro všestranné vyžití dětí – míčové hry – tenis, kopaná, basketbal, dřevěné prvky - průlezky, skluzavky, houpačka, pískoviště, horolezecká stěna a také bylinková zahrádka s cestičkou smyslů apod..
Charakteristika školního vzdělávacího programu
Školní vzdělávací program (dále jen ŠVP) je vytvořen v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání, na jehož tvorbě se podílel celý kolektiv zaměstnanců školy, který je vstřícný a tvořivý při uplatňování výchovně vzdělávacích programů a projektů za spolupráce rodičů dětí.
Naše škola je členem asociace daltonských škol. Obsah učiva uplatňujeme třemi daltonskými principy ve všech aktivitách dětí - volnost – samostatnost - spolupráce.

Kontakt:

Mateřská škola Neklež 1a
Neklež 1a
628 00 Brno

tel:544 210 521
     
e-mail: ms.neklez@quick.cz

[Web-Mateřská škola Neklež 1a]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.