Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola Šikulka

Mateřská škola Šikulka

Dítě se učí celým životem, tedy i životem v mateřské škole. Učí se sebeobslužnými činnostmi, plněním individuálně odpovědných úkolů, pozorováním, demonstrací, sebevyjadřováním se pohybem, obrazem i slovem, manipulací a experimentováním.Veškeré poznání musí vycházet z prožitku dítěte.

Mateřská škola Šikulka

V.Nejedlého 42/46
68201 Vyškov

Telefon: 517 350 474
E-mail: mssikulka@tiscali.cz
Web: http://www.mssikulka.estranky.cz


Dítě se učí celým životem, tedy i životem v mateřské škole. Učí se sebeobslužnými činnostmi, plněním individuálně odpovědných úkolů, pozorováním, demonstrací, sebevyjadřováním se pohybem, obrazem i slovem, manipulací a experimentováním.Veškeré poznání musí vycházet z prožitku dítěte.Základ pro rozvoj osobnosti je v chuti dítěte konat a podílet se.

Tyto tématické celky vznikaly z potřeby dětí po dobu několika let . Šlo o co nejbližší poznání a pochopení požadavků RVP PV. Slouží jako podklad k dalšímu rozvoji třídního plánování.

V MŠ Šikulka chceme rozvíjet osobnost schopnou zapojit se do života komunity v míře, která odpovídá zdravému, vyváženému individuálnímu i společenskému životu. V životním procesu v rodině a v mateřské škole si osvojit škálu vědomostí, dovedností, návyků, základů schopností a postojů, potřeb a zájmů odpovídajících věku a individuálním možnostem dětí, které by jim umožnily nejen maximalizovat úspěšnost spojenou s následující etapou života při vstupu do základní školy, ale optimálně a spokojeně prožívat budoucí činnosti v rodině, ve volném čase a v dalších institucích.

Kontakt:

MŠ Šikulka,Vyškov
sídl. V.Nejedlého 42/464
682 01  Vyškov

Telefon : 517 350 474
E - mail : mssikulka@tiscali.cz

[Web - Mateřská škola Šikulka]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.