Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola Soukenická

Mateřská škola Soukenická

Výchova a vzdělávání. Logopedie - předcházení SPVU (specifické vývojové poruchy učení), péče o děti s odkladem školní docházky, rehabilitace grafomotoriky a metoda PIPE DOV(dílči oslabení výkonu). Výuka Angličity 8h/týdně v rámci všedního školního dne.

Mateřská škola Soukenická

Soukenická 8
60200 Brno

Telefon: 530 310 418
E-mail: soukenicka.ms@seznam.cz
Web: http://www.mssoukenicka.cz


Výchova a vzdělávání. Logopedie - předcházení SPVU (specifické vývojové poruchy učení), péče o děti s odkladem školní docházky, rehabilitace grafomotoriky a metoda PIPE DOV(dílči oslabení výkonu). Výuka Angličity 8h/týdně v rámci všedního školního dne.

Oblasti předškolního vzdělávání - Barevné kamínkyVzdělávací oblasti jsou oblasti rozvoje dítěte a jeho kompetencí. Tyto oblasti jsou vzájemně provázány, vytvářejí společně fungující celek, v životní skutečnosti nedělitelný. Čím úplnější a dokonalejší je propojení všech oblastí vzdělávání a zároveň i podmínek, za kterých probíhá, tím je vzdělávání účinnější a hodnotnější. Formální dělení a strukturování celku, pro jeho popis nezbytné, není z tohoto důvodu jednoduché: obsah jednotlivých oblastí předškolního vzdělávání se v RVPPV, stejně jako v životě, prolíná, prostupuje, vzájemně se podmiňuje, dílčí cíle i dosahované kompetence dítěte na sebe navazují a vzájemně se doplňují, na některých místech pak i částečně překrývají. V rámci různých oblastí se tak přirozeně mohou, i když zpravidla v jiných souvislostech, opakovat.

Mateřská školka Soukenická byla založená roku 1948. Nacházi se v klidném prostředí v blízkosti dopravního uzlu hlavní nádraží. Součastí mateřské školy je překrásná záhrada se vzrotlými stromy.

Kontakt:

Mateřská škola Soukenická 8,Brno
Soukenická 8
602 00 Brno

tel: 530 310 418

mobil: 776 883 996

e-mail: soukenicka.ms@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Soukenická 8]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.