Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mateřská škola Údolní 68

Mateřská škola Údolní 68

Mateřská škola s alternativní výchovou, která se snaží skloubit metodiku a koncepci běžných mateřských škol s křesťanskou etikou. Režim dne je přizpůsoben biorytmu dítěte.

Mateřská škola Údolní 68

Údolní 68
60200 Brno

Telefon: 543 245 271
E-mail: msudolni@cmail.cz
Web: http://www.cmail.cz/msudolni


Mateřská škola s alternativní výchovou, která se snaží skloubit metodiku a koncepci běžných mateřských škol s křesťanskou etikou. Režim dne je přizpůsoben biorytmu dítěte.

Na škole jsou tři smíšené třídy dětí ve věku od 3 do 6 let. Režim dne je uspořádán tak, aby byl dodržen správný biorytmus ( tj. 3 hodinový interval mezi jídlem a nejméně 2 hodiny pobytu venku). Velký prostor je ponechán hře, řízená činnost je prováděna ve skupinkách nebo individuálně. Příchod a odchod dětí je řešen individuálně podle potřeb rodičů.

Mateřská škola pracuje podle vlastního školního vzdělávacího programu, který jsme nazvali podle loga – Letadélko: Letadélkem za poznáním a zábavou. Vzdělávací obsah představuje nabídku, která rámcově sjednocuje vzdělávání celé školy.Děti jsou vedeny ve společném duchu a směru, který jako celek akcentuje.Plán učiva je postaven tak, aby rozvíjel celou osobnost dítěte, jeho fyzické, psychické a sociální kompetence. Třídy máme smíšené a úkoly jsou probírány vždy s ohledem na věkové zvláštnosti dětí, což zaručuje, že se úkoly neopakují pro stejné dítě. Celoroční téma Letadélkem za poznáním a zábavou charakterizuje obsah celého vzdělávání a stanovuje směr pro výukové postupy.

Kontakt:

Mateřská škola Údolní 68,Brno
Údolní 68
602 00 Brno

Tel: 543 245 271
e-mail: msudolni@cmail.cz

[Web-Mateřská škola Údolní 68]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.