Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Mezinárodní Montessori Mateřská škola Perlička

Mezinárodní Montessori Mateřská škola Perlička

MŠ Perlička nabízí dětem od 2 do 7 let mezinárodně uznávaný vzdělávací program, který je založen na pedagogickém přístupu Dr. Marie Montessori, zahrnuje morální program „Průvodce ctnostmi a dobrými vlastnostmi“, umožňuje dětem vstřebávat velmi přirozeným způsobem angličtinu - a je veden v multikulturním duchu.

Mezinárodní Montessori Mateřská škola Perlička

Hlaváčova 6
61400 Brno - Obřany

Telefon: 603 226 844
E-mail: info@msperlicka.cz
Web: http://www.msperlicka.cz


MŠ Perlička  je rozdělena na anglickou Montessori třídu, českou Montessori třídu a skupinu pro děti ve věku 2-3 roky. Dorozumívacím celodenním jazykem anglické třídy je anglický jazyk, který používá učitel i  asistent - anglicky mluvící rodilý mluvčí. V české třídě se děti budou setkávat s angličtinou každý den v přirozených situacích.

Od školního roku 2007/8 otevíráme samostatnou skupinu dětí ve věku 2-3 roky. Program v této skupině bude také veden dle pedagogiky Marie Montessori a bude plně uzpůsoben specifickým potřebám tohoto věku. Děti se zde připraví na vstup do Montessori tříd mateřské školy Perlička, které budou navštěvovat děti ve věku 3-6 (7) let.

V MŠ Perlička klademe velký důraz na aktivní učení se pomocí vlastního objevování. V našem programu děti čelí výzvě zvítězit nad sebou samými spíše než nad svými spolužáky.

V MŠ Perlička jsme se zavázali k úzké spolupráci školy a rodiny a k programu, který žáky vede k  rozvoji osobní zodpovědnosti, nezávislosti, sebedůvěry, samostatného rozhodování a vnitřního klidu a rovnováhy.

MŠ Perlička má ambiciózní dlouhodobou vizi. Z jedinečného charakteru školy a jejího mezinárodně uznávaného vzdělávacího programu vyplývají naše plány rozšířit působení i na základní školu. Naším cílem je poskytnout dětem takové vzdělání, které je připraví na to, aby v budoucnu uspěly jak v dalším akademickém vzdělání, tak v životě. 

Písemně nás prosím kontaktujte na adrese sídla společnosti:

Mezinárodní Montessori Mateřská škola Perlička
Šumavská 33
612 54  Brno

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.