Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Miniškolička Marry Poppins

Miniškolička Marry Poppins

Proč právě Mary Poppins?Stejně jako ona kouzelná muzikálová vychovatelka chceme zprostředkovávat dětem emocionální prožitky, jakožto prostředek učení a poznávání.

Miniškolička Marry Poppins

Srbská 30
61400 Brno

Telefon: Null
E-mail: eneuman@email.cz
Web: http://www.marypoppins.cz


Proč právě Mary Poppins?Stejně jako ona kouzelná muzikálová vychovatelka chceme zprostředkovávat dětem emocionální prožitky, jakožto prostředek učení a poznávání.

Cílem naší činnosti je nastavit podmínky v miniškolce tak, aby pobyt u nás byl radostný,podnětný a maximálně tvůrčí. Jde o vytvoření skupinky, ve které se děti více či méně častěji setkávají a znají, a při počtu asi 12ti dětí vzniká prostor pro opravdu individuální přístup v neomezovaném časovém bloku. Pro docházku do školky přijímáme děti minimálně od věku 2,5 roku. Přihlížíme k vývojovým schopnostem jednotlivých dětí.
Provoz školky je od 7.30 do 18.00hod a probíhá stejně jako ve státních školkách - ranní aktivity, pobyt venku, oběd a odpočinek, odpolední činnosti. Děti mohou navštěvovat miniškolku denně, nebo podle potřeby určité dny v týdnu.
Nejsme zařízení s výukou jazyků, ale vzhledem ke skladbě našich klientů, hovoříme na děti i rusky a jednoduché věty anglicky.
Dítě přichází k " Mary Poppins" kdykoliv během dne a podle svého zájmu či rozpoložení se zapojuje do různých aktivit. Pracujeme podle Kurikula podpory zdraví. Všechny činnosti (hudební, výtvarné, rozvoj vědomosti a dovedností) probíhají podle zájmu dětí, ale s určitou pravidelností a vývojem, a směřují k dosažení kompetencí potřebných pro vstup do základní školy.

Kontakt:

Miniškolička Marry Poppins
Srbská 30
614 00  Brno-město

tel.1: 720 457 107
tel.2: 776 389 933

email: eneuman@email.cz

[Web-Miniškolička Marry Poppins]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.