Sdílejte s přáteli:  

Školka V závětří

Máte rádi přírodu a líbí se Vám myšlenka, že vaše dítě stráví celé dopoledne venku? Bude běhat bosky po měkké trávě, skákat do kaluží, stavět domečky pro skřítky nebo jen tak ležet v trávě a pozorovat mravence?

Školka V závětří

Chudčická 1311/11
63500 Brno - Bystrc

Telefon: 511 11 29 77
E-mail: v.zavetri@seznam.cz
Web: http://www.vzavetri.cz


Máte rádi přírodu a líbí se Vám myšlenka, že Vaše dítě stráví celé dopoledne venku? Bude běhat bosky po měkké trávě, skákat do kaluží, stavět domečky pro skřítky nebo jen tak ležet v trávě a pozorovat mravence?

Jestli ano, tak přijďte k nám!

Čeká na vás spousta kamarádů a zábavy, pravá indiánská týpí, pískoviště a hlavně vlastní louka jako stvořená pro dětské hry. Dětský lesní klub pro děti od (2)3 do 6 let zahájil svoji činnost v dubnu 2013, nyní nabízíme každodenní provoz od 7:00 do 17:00.

KOHO RÁDI PŘIVÍTÁME

Nabízíme předškolní vzdělávání v přírodním prostředí dětem od tří do sedmi let. Lesní klub je určen pro každé dítě schopné pobývat minimálně pár hodin bez maminky a užít si to. Důležitým předpokladem je alespoň částečná samoobslužbnost při hygieně a oblékání.

Naše školka je tu pro:

  • děti, jejichž rodiče hledají alternativu ke klasické školce, program v kontaktu s přírodou a malý kolektiv, který umožňuje respektující přístup pedagogů
  • děti, jejichž maminky jsou doma s mladším sourozencem a chtějí svým starším dětem dopřát pobyt s ostatními dětmi v přírodě
  • děti, které se nedostaly do běžné školky,
  • děti, které do školky chodí, ale jeden či dva dny v týdnu chtějí zažít radosti v lese u školky „V závětří". Běžnou školku lze tedy kombinovat s lesním klubem

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.