Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next jihomoravsky-kraj golf next Základní škola a mateřská škola logopedická

Základní škola a mateřská škola logopedická

V mateřské škole pracujeme s dětmi podle Školního vzdělávacího programu, vypracovaného na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, rozšířeného o individuální a skupinovou logopedickou péči.

Základní škola a mateřská škola logopedická

Veslařská 234
63700 Brno

Telefon: 543 235 206
E-mail: vr-veslarska@iol.cz
Web: http://www.zslogo.cz/materska-skola.php


V mateřské škole pracujeme s dětmi podle Školního vzdělávacího programu, vypracovaného na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání, rozšířeného o individuální a skupinovou logopedickou péči.Využíváme také projektů, které jsou zaměřeny převážně na reedukaci, kompenzaci a rehabilitaci. Obsah ŠVP (Školní vzdělávací program) je dán zaměřením školy, což je péče o správný vývoj řeči a vytváření podmínek pro přirozený vývoj komunikačních dovedností, podpora duševního rozvoje a rozvíjení celé osobnosti dítěte. Naším cílem je formou skupinové a individuální logopedické péče zmírnit a odstranit projevy narušené komunikační schopnosti. ŠVP je upravený podle speciálních potřeb dětí a respektuje jejich postižení.

Režim dne je přizpůsoben podmínkám mateřské školy, respektuje dobu příchodu a odchodu, věkové zvláštnosti, stupeň řečové vady a náročnost prováděných činností. Činnosti řízené pedagogem probíhají denně před svačinou a v odpoledních hodinách. Jsou zaměřeny na logopedickou péči.
Spontánní hra a řízené činnosti probíhají paralelně od 7,00 do 15,30 hodin. Respektují individuální potřeby dětí dle věku a schopnosti dítěte. Veškerou hrou prolínají prvky logopedické péče.

Kontakt:

Základní škola a mateřská škola logopedická
Veslařská 234
637 00 Brno

Tel: 543 235 206
FAX: 547 211 520
E-mail: vr-veslarska@iol.cz 

[Web-mateřská škola logopedická]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.