Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next 1. mateřská škola Františkovy Lázně

1. mateřská škola Františkovy Lázně

ŠVP v obecné rovině vychází ze svého názvu Kapka,naplňuje charakterizující motto ,, Ke kapce kapička – chytrá bude hlavička“, které je jeho integrující myšlenkou .

1. mateřská škola Františkovy Lázně

Česká 350
35101 Františkovy Lázně

Telefon: 354 54 29 15
E-mail: skolka@1msfl.info
Web: http://www.1msfl.info


ŠVP  v obecné rovině vychází ze svého názvu Kapka,naplňuje charakterizující motto ,, Ke kapce  kapička – chytrá bude hlavička“, které je jeho integrující myšlenkou .Záměrem je podporovat  zdravý životní styl dětí, učit děti péči o sebe a ostatní, poskytovat dostatek prožitků a zkušeností k učení.Uvědomovat si  své okolí a prostředí, vytvářet  k němu kladný vztah ,podporovat vznik a rozvoj empatií, pozitivní vztah  k lidem i k živ.prostředí.Přidávat  ke kapce kapičku  a rozvíjet tak hodnotové,  duševní i tělesné předpoklady dítěte.

Rodiče se zúčastňují různých školních vystoupení, besídek a společných  akcí a závěrečného zahradního pikniku.Své postřehy, návrhy a připomínky mají rodiče  možnost vkládat do schránek spolupráce . Jednotlivé příspěvky ředitelka školy měsíčně vyhodnocuje a zápisy z tohoto vyhodnocení a řešení předloží rodičům na vývěsce.Rodiče takto mají možnost přímo se podílet na chodu školy.

Kontakt:

1. mateřská škola
Česká 350
351 01 Františkovy Lázně

tel: 354 54 29 15

e-mail: skolka@1msfl.info

[Web-1. mateřská škola]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.