Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next 1. Mateřská školka Drahovice - Notička

1. Mateřská školka Drahovice - Notička

Náš výchovně vzdělávací program má název „Začít spolu“. Tento program v sobě kombinuje evropské tradice ve výchově dětí s teoriemi a praktickými postupy programu Head Start z USA.

1. Mateřská školka Drahovice - Notička

Náměstí Emy Destinové 32/1
36001 Karlovy Vary - Drahovice

Telefon: 353 224 675
E-mail: edestinove1@materinkykv.cz
Web: http://www.materinkykv.cz/index.php/cestika-e-destinove-1


Náš výchovně vzdělávací program má název „Začít spolu“. Tento program v sobě kombinuje evropské tradice ve výchově dětí  s teoriemi a praktickými postupy programu Head Start z USA.

V České republice je realizován od roku 1994. Rozšířil  se již do více než šestnácti zemí a u nás podle něj pracují mateřské i základní školy ve všech krajích. Je zaměřený na dítě a na vytvoření prostředí, které by pro něj bylo přirozené, tzv. psychicky neohrožující, motivující. Způsob práce v programu „Začít spolu“ přepokládá nenásilnou výchovu dětí k samostatnosti, k samostatnému rozhodování a aktivitě.  Maximálně zohledňuje zvláštní individuální potřeby dítěte a jeho velmi důležitým prvkem je úzká spolupráce s rodiči. Ti se mohou kdykoli podílet na denním programu dětí při práci v centrech, nebo jako doprovod na mimoškolních akcích.Mají vždy možnost hodnotit své dítě s učitelkami a podílet se na plánu jeho dalšího rozvoje.
O výchovném programu a veškerém dění v mateřské škole, jsou rodiče informováni každý týden e-mailovými „Zprávičkami ze školičky“, vždy také s aktuálními fotkami z akcí. Tyto zprávičky jsou u rodičů velmi oblíbené a zkvalitňují a zrychlují vzájemnou spolupráci.

Kontakt:

1. Mateřská školka Drahovice
náměstí Emy Destinové 32/1
360 01  Karlovy Vary-Drahovice

Tel: +420 353 224 675
Email: edestinove1@materinkykv.cz

[Web - 1. Mateřská školka Drahovice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.