Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next 1. Mateřská školka Karlovy Vary

1. Mateřská školka Karlovy Vary

Naše školička je trojtřídní s kapacitou 75 dětí.Nacházíme se ve čtvrti Doubí poblíž zastávky MHD „U Zámečku“ v krásném prostředí uprostřed vilkové zástavby.Škola je obklopena velkou a členitou zahradou.

1. Mateřská školka Karlovy Vary

1. Mateřská školka Karlovy Vary

Komenského 48/7
36007 Karlovy Vary - Doubí

Telefon: 353 332 499
E-mail: info@materinkykv.cz
Web: http://www.materinkykv.cz


Naše školička je trojtřídní s kapacitou 75 dětí.Nacházíme se ve čtvrti Doubí poblíž zastávky MHD „U Zámečku" v krásném prostředí uprostřed vilkové zástavby.Škola je obklopena velkou a členitou zahradou. Alternativní vzdělávací programy jsou v naší mateřské škole rozvíjeny od roku 1992 (Waldorfský program ) a od roku 2001 ( Začít spolu ).Filozofie obou vychází  z „otevřené společnosti" , vede k demokratickému myšlení a jednání dětí a dospělých.Program „Začít spolu" se opírá o teorie kognitivního vývoje, zaměřujeme se na podporu a ochranu práv každého dítěte v systému vzdělávání.Waldorfský program je formován v návaznosti na roční období, křesťanské svátky a lidové tradice. Je založený na ročním a týdenním rytmickém celku. Vychází z kulturních tradic země. V rámci svátků  pořádáme  malé třídní slavnosti dětí a rodičů.V obou programech klademe důraz na úzkou spolupráci s rodinou V průběhu roku se zaměřujeme rovněž na mimoškolní činnost. Pořádáme karnevaly, masopusty, besídky s vystoupením dětí. Ve waldorfské třídě je tradičně na velmi dobré úrovni spolupráce s rodinou (vysoká účast rodičů na akcích třídy-šití hraček, slavnosti).
S úspěchem se rozvíjí kroužek flétniček, kroužek angličtiny, „Baby klub", atd.Děti pravidelně navštěvují velkou tělocvičnu základní školy a Dětské vesničky SOS.Každý měsíc přijíždí do mateřské školy hudební divadlo s novou pohádkou. Děti se účastní dalších kulturních akcí ( vernisáže výstav,dětská představení,slavnosti, atd.) Závěr školního roku je obdobím výletů.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.