Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next 1. Mateřská školka Olšová Vrata

1. Mateřská školka Olšová Vrata

Mateřská škola v Karlových Varech – Olšových Vratech je malá jednotřídní mateřská škola nacházející se ve výšce 600 metrů nad mořem na samém okraji města.

1. Mateřská školka Olšová Vrata

Hornická 66
36001 Karlovy Vary - Olšová Vrata

Telefon: 353 331 207
E-mail: hornicka66@materinkykv.cz
Web: http://www.materinkykv.cz


Mateřská škola v Karlových Varech – Olšových Vratech je malá jednotřídní mateřská škola nacházející se ve výšce 600 metrů nad mořem na samém okraji města.Tato poloha přináší výhody vyplývající z pobytu dětí v podhorském pásmu, avšak zcela mimo jakékoli inverze, které občas trápí níže umístěné lokality našeho kraje.
Proto také velmi podporujeme co nejdelší pobyt dětí na čerstvém vzduchu spojený s rozvojem tělesné zdatnosti, tolik potřebné v dnešní době.
Velký důraz klademe na spolupráci školy s rodiči dětí; organizujeme společně řadu akcí během celého školního roku – besídky s dětmi pro rodiče a přátele školy, různé tematické výlety pro děti („Za historií Karlových Varů“, výlety do MiniZoo, na letiště), Týden dětské radosti zahrnující různé akce (Koloběžkiáda, Dětská olympiáda, Honba za pokladem) stejně jako oslavy tradičních lidových zvyků a svátků – vítání jara (vynášení Smrtky), pálení čarodejnic, masopustní karneval, velikonoční a mikulášské nadílky. Dále pak ve spolupráci s rodiči Rozloučení se školáky u táborového ohně spolu se soutěžemi.
dětmi, které k nám nastoupí jako tříleté (mnohdy i mladší) se během celé školkové docházky dokonale poznáme a tak, když nás jako školáci opouštějí, snažíme se neztratit s nimi i jejich rodiči kontakt. Naopak jsou srdečně vítáni svými bývalými spolužáky na všech akcích, které škola pořádá a rádi se jim pochlubí svými školními úspěchy.
O rozvoj dětských osobností se starají čtyři dospělí pracovníci – dvě kvalifikované učitelky, paní kuchařka a paní školnice.
Mateřská škola v Karlových Varech – Olšových Vratech se též může pochlubit dlouhou a bohatou historií za 61. let svého trvání. Za tu dobu prošlo naší mateřskou školou více než 1.500 dětí. Ti první k nám vodí již své vnuky. Po celou dobu trvání školy je ředitelkami MŠ vedena velmi zajímavá kronika, doplněná o poutavé dobové fotografie ilustrující vývoj školy od jejího vzniku v roce 1946. Navštívíte-li nás, můžete si kroniku i fotografie prohlédnout a spolu s ní i celou školku.

Kontakt:

1. Mateřská školka-Olšová Vrata
Hornická 66
360 01  Karlovy Vary-Olšová Vrata

Tel: +420 353 331 207
Email: hornicka66@materinkykv.cz

[Web - 1. Mateřská školka - Olšová Vrata]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.