Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola Josefa Václava Myslbeka

Mateřská škola Josefa Václava Myslbeka

Poskytujeme individuální péči slabším dětem, nově nastupujícím a talentovaným. Využíváme školní vzdělávací program, roční období a časové posloupnosti.

Mateřská škola Josefa Václava Myslbeka

Myslbekova 1189
36301 Ostrov

Telefon: 353 842 583
E-mail: Null
Web: http://www.zsjvm.cz/


Poskytujeme individuální péči slabším dětem, nově nastupujícím a talentovaným. Využíváme školní vzdělávací program, roční období a časové posloupnosti.I přesto je nadále nutno rozvíjet jemnou motoriku, uvolňování ruky, jako přípravu na psaní v 1. třídě ZŠ. Děti předškolního věku mají možnost zapojit se do výtvarného, hudebně pohybového kroužku a kroužku angličtiny v době, kdy mladší děti odpočívají.
Našim úkolem je i nadále obohacovat slovní zásobu dětí, rozvíjet souvislé vyjadřování. Stále je mnoho dětí, které mají špatnou výslovnost. K realizaci jazykové výchovy přistupují všechny pedagogické pracovnice velmi odpovědně. Souvislý řečový projev je systematicky rozvíjen při celodenní výchovné práci s dětmi. Kladně lze hodnotit v tomto směru vedení dětí při ranních hrách, pobytu venku a odpoledních činnostech. Využíváme denních jazykových chvilek, zařazujeme slovní hry, cvičení mluvidel, využíváme říkanky apod. Vhodným způsobem aktivujeme děti k mluvení.
Vhodně stanovenými metodami, individuálním přístupem učitelek a užší spolupráce s rodiči se daří zlepšit úroveň jazykového projevu z hlediska výslovnosti a výraznosti, odstranit větší jazykové vady u předškolních dětí, zejména u dětí s odkladem školní docházky.
Velmi důležitou je spolupráce s logopedkou na ZŠ a speciálními pedagogy. Spolupráci s logopedkou je třeba zlepšit.

Kontakt:

Mateřská škola Josefa Václava Myslbeka
Myslbekova 1189
363 01  Ostrov

Telefon: +420 353 842 583

[Web-Mateřská škola Josefa Václava Myslbeka ]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.