Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola K. H. Borovského

Mateřská škola K. H. Borovského

Hrajeme si se sluníčkem:Toto téma jsme si zvolily proto, že Slunce ovlinňuje celý život na Zemi.

Mateřská škola K. H. Borovského

K. H. Borovského 1527
35601 Sokolov

Telefon: 359808404
E-mail: csipkovamarketa@seznam.cz
Web: http://materskeskolky.cz/sokolov


Hrajeme si se sluníčkem:Toto téma jsme si zvolily proto, že Slunce ovlinňuje celý život na Zemi. Má vliv na lidské zdraví, nálady, prožitky, city. Jeho žlutá barva je barva světla, které přináší život. Sluneční paprsky zahřívají a potěší. Najdou si cestičku i nejmenší skulinkou a zavedou nás poznávat dosud nepoznané. Jeho paprsky dopadají na vše živé i neživé na naší planetě a v celé Sluneční soustavě. Kam sluneční paprsek dopadne se děje něco zajímavého o čem bychom měli něco vědět.
Tento projekt je zaměřen na vytváření a prohlubování znalostí dětí o přírodě živé i neživé, o přírodních jevech, o historii vývoje Země a vytváření základů ekologického cítění. Z těcto získaných znalostí pak vycházíme pro vytváření vztahu dítěte sama k sobě a k druhým lidem.

Přechod z rodiny do mateřské školy znamená pro dítě vstup do nového období života.
Všechny děti nesnášjí tuto změnu stejně a proto záleží jak na dítě zapůsobíme a podchytíme jeho zájem o školu a dění v ní. Je potřeba dětem dát dostatek času na adaptaci na nové prostředí.
Učitelky přistupují k dětem s veselou myslí a srdečností, aby získaly "srdíčko" dítěte a jeho důvěru. Přesto musí být zachována přirozená autorita učitelky.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.