Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola Krymská

Mateřská škola Krymská

Tato školička je obdobou „svého dvojčete přes zahradu“. Poznáte ji podle nového „veselého barevného žlutooranžového kabátku“ z r.2006, kdy byla velmi zlepšena i vybavenost nábytkem, audiotechnikou, zrekonstruovány byla sociální zařízení a elektroinstalace.

Mateřská škola Krymská

Krymská 1740/12
36001 Karlovy Vary

Telefon: 353 223 519
E-mail: krymska12@materinkykv.cz
Web: http://www.materinkykv.cz/index.php/zdrava-krymska-12


Tato školička je obdobou „svého dvojčete přes zahradu". Poznáte ji podle nového „veselého barevného žlutooranžového kabátku" z r.2006, kdy byla velmi zlepšena i vybavenost nábytkem, audiotechnikou, zrekonstruovány byla sociální zařízení a elektroinstalace. Venkovní i vnitřní uspořádání je obdobné, kapacita čtyřtřídní školy je 112 dětí, na školní zahradě rovněž najdete různé atrakce pro děti, brouzdaliště pro teplé letní dny, plno pěkně upravené zeleně. Škola pracuje podle „Rámcového vzdělávacího  programu" MŠMT, podle vlastního  projektu „Hrajeme si, bavíme se celý den – učíme se žít". Probouzí v dětech zájem aktivně pozorovat svět kolem sebe, objevovat nové a chuť předvést vše, co se naučí: své znalosti, dovednosti a zdravé sebevědomí. 
Doplňkové aktivity: Výuka hry na flétnu pod vedením učitele ZUŠ, dramatický kroužek, kroužek dovedných rukou, aerobic.
Úspěšná je naše nadstandardní činnost v přípravě dětí v anglickém jazyce s denní výukou na třídě předškolních dětí, která je velmi chválena ze strany rodičů.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.