Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola Mozartova

Mateřská škola Mozartova

Tato čtyřtřídní mateřská škola úsporného typu, s kapacitou 108 dětí, zahájila svůj provoz již 17. září 1962. Její součástí je školní jídelna a členitá, prostorná zahrada s dětskými konstrukcemi, pískovišti, altánkem, spoustou zeleně a laviček vybízející k odpočinku.

Mateřská škola Mozartova

Mozartova 443/4
36001 Karlovy Vary - Drahovice

Telefon: 353 221 775
E-mail: mozartova4@materinkykv.cz
Web: http://www.materinkykv.cz/index.php/na-kopeku-mozartova-4


Tato čtyřtřídní mateřská škola úsporného typu, s kapacitou 108 dětí, zahájila svůj provoz již 17. září 1962. Její součástí je školní jídelna a členitá, prostorná zahrada s dětskými konstrukcemi, pískovišti, altánkem, spoustou zeleně a laviček vybízející k odpočinku.Škola je umístěna  v parkové části sídliště v městské čtvrti Horních Drahovic, v blízkosti lázeňského lesa, který využíváme s dětmi k pohybovým aktivitám a pobytu na čerstvém vzduchu, v dostupnosti MHD. Filozofií naší školy je podporovat všestranný individuální rozvoj dítěte, jeho komunikativní dovednosti, vzájemnou toleranci a přátelství k druhým. Máme  na paměti, že nejdůležitější pro dítě je to, jak se dítě v MŠ cítí a co prožívá, aby bylo šťastné a spokojené. Školička pracuje podle vlastního projektu „Každý den je jiný", čerpající z „Rámcového vzdělávacího programu" MŠMT. Škola je od roku 1962 cvičnou školou pro studenty SPgŠ v Karlových Varech.
Doplňkové aktivity: hudebně pohybový, pěvecký, sportovní a výtvarný kroužek, hra na flétnu pro začátečníky i pokročilé, zpěv, recitace, grafomotorická cvičení pro děti s odkladem školní docházky, „Pasování na školáky", výuka německého jazyka,výlety, exkurze, sportovní soutěže a kulturní programy.
Velkou péči věnujeme spolupráci s rodinou, naše školička má registrovanou samostatně fungující Radu rodičů.   

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.