Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola U Brodu

Mateřská škola U Brodu

Naše jednotřídní mateřská škola rodinného typu pro smíšené věkové kategorie zpravidla od 3 do 6 let, s kapacitou 28 dětí, se nachází v objektu z 20. let minulého století, v klidném, téměř venkovském prostředí lokality městské části Tašovice, stranou od městského centra a dopravního ruchu, v dostupnosti MHD, s možností vycházek do blízkého lesa a nádherného okolí Svatošských skal s vinoucí se řekou Ohře.

Mateřská škola U Brodu

U Brodu 73
36018 Karlovy Vary - Tašovice

Telefon: 353 225 857
E-mail: ubrodu73@materinkykv.cz
Web: http://www.materinkykv.cz/index.php/kopretina-u-brodu-73


Naše jednotřídní mateřská škola rodinného typu pro smíšené věkové kategorie zpravidla od 3 do 6 let, s kapacitou 28 dětí, se nachází v objektu z  20. let minulého století, v klidném, téměř venkovském prostředí  lokality  městské části  Tašovice, stranou od městského centra a dopravního ruchu, v dostupnosti MHD, s možností vycházek do blízkého lesa a nádherného okolí Svatošských skal s vinoucí se řekou Ohře.Budova školy je obklopena prostornou, dobře vybavenou  a  udržovanou zahradou s klidnými koutky pro tvořivou hru dětí. Zároveň však  poskytuje i dostatečný prostor pro sportovní vyžití dětí (soutěživé hry, koloběžky, míčové hry, běh, sáňkování, aj.). 
Součástí školy je samostatná školní jídelna. Celý vnitřní prostor ( třída, herna, ložnice, kuchyně, sociální zařízení ) je „jako doma" - otevřený a přístupný jak dětem, tak i jejich rodičům, kteří mohou vidět přímo výuku, či hry svých dětí nebo i přípravu jídla. Znalost tohoto „rodinného prostředí" je karlovarskými rodiči často vyhledáváno nejen pro specifickou organizaci prostředí, ale i po stránce vynikající spolupráce s celým personálem školičky, která pracuje s uceleným, alternativním výchovně vzdělávacím programem „Začít spolu", který klade důraz na individuální přístup k dítěti v otevřené společnosti, na partnerství školy a rodiny v oblasti výchovy a vzdělávání,  vede ke konstruktivnímu a  demokratickému myšlení, interakci a komunikaci dítěte a dospělých. Pro děti byl vytvořen vlastní projekt „Žijeme na modré planetě", do kterého se promítá myšlenka ochrany životního prostředí a výchova k ekologii.
Doplňkové aktivity: bruslení, výlety, celoškolní akce, turistika,sportovní soutěže a olympiáda, výtvarné soutěže, nadílky, narozeninové oslavy dětí, masopust, svátky jara, loučení s budoucími školáky, exkurze, spolupráce s Krajskou knihovnou, Městskou policií, Záchrannou službou, hasiči,  dostihovou stájí ve Dvorech, divadelní představení, koncerty.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.