Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola U Elektrárny

Mateřská škola U Elektrárny

Naše mateřská škola je typizovaná budova s kapacitou 48 dětí. Má přiměřeně velké prostory, vybavení školy je přizpůsobeno potřebám a počtu dětí.

Mateřská škola U Elektrárny

U Elektrárny 1777
35801 Kraslice-Sokolov

Telefon: 352686205
E-mail: ms.uelektrarny@tiscali.cz
Web: http://www.materskeskolky.cz/nskolka.php?mesto=Kraslice&ide=1720&akce=preregistr


Naše mateřská škola je typizovaná budova s kapacitou 48 dětí. Má přiměřeně velké prostory, vybavení školy je přizpůsobeno potřebám a počtu dětí.Nachází se v okrajové části města. Její součástí je rozsáhlá zahrada, která je vybavena vhodnými pomůckami tak, aby umožňovala rozmanité pohybové aktivity. Příznivě působí skutečnost, že jsme poblíž lesa, který skýtá dětem množství podnětů k poznání. 

Psychohygienické podmínky a životospráva
Snažíme se, aby měly děti na hry a spontánní aktivity dostatek času. Všechny třídy mají svůj rozvolněný denní režim. Dětem nabízíme dostatečný prostor pro pohyb, hru i relaxaci, respektujeme jejich individuální tempo. Denně zařazujeme cvičení a dle povětrnostních podmínek pobyt dětí venku.
V průběhu dne mají děti volný přístup k nápojům. Dodržujeme tříhodinový interval mezi jídlem, vedeme děti k dodržování hygienických pravidel a k samostatnosti v sebeobslužných činnostech. Při sestavování jídelníčku využíváme možností zdravé výživy. Při přijímání nových dětí do naší mateřské školy uplatňujeme individuální adaptační režim, nabízíme rodičům možnost s dítětem v mateřské škole pobývat. Čas příchodů a odchodů dětí uskutečňujeme s ohledem na zájem dítěte. U dětí je zohledněna individuelní potřeba spánku. Pro děti, které nemají potřebu spánku připravujeme různé aktivity, např. kroužky a klidné herní činnosti.

Kontakt:

Mateřská škola U Elektrárny
U Elektrárny 1777 
358 01 Kraslice-Sokolov 

Tel : 352686205
 
E-mail : ms.uelektrarny@tiscali.cz 

[Web-Mateřská škola U Elektrárny]

 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.