Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola U Pivovaru

Mateřská škola U Pivovaru

Mateřská škola je státní mateřskou školou,jejím zřizovatelem je Město Kynšperk nad Ohří.

Mateřská škola U Pivovaru

Mateřská škola U Pivovaru

U Pivovaru 367
35751 Kynšperk nad Ohří - Sokolov

Telefon: 721 843 121
E-mail: skolkaupivovaru@volny.cz
Web: www.kynsperk.cz/mestske-organizace/ms-v-ul-u-pivovaru/

Hodnocení

Se školkou jsme velice spokojení a doporučujeme ji. Občas je divadlo jen pro dvě třídy ze tří.
Mami2 | 2014-05-22

Přečtěte si a dpolňte hodnocení školky >


Mateřská škola je státní mateřskou školou,jejím zřizovatelem je Město Kynšperk nad Ohří. Budova byla postavena jako typizovaná,její předností je prostornost,dostatek světla v interiérech a vhodné začlenění do přírody,což dětem umožňuje svou blízkostí v co největší míře seznamovat se a porozumět přírodnímu prostředí.



Co děláme, aby k nám děti chodily rády?



Snahou je vytvořit příjemné,esteticky hodnotné a podnětné prostředí.Umožnit dětem tělovýchovné a sportovní aktivity během dne,rozvíjet zájmy dítěte,umět se rozhodovat , věnovat jim individuální odbornou péči,odbourávat stres působící na děti a učitelky. Do mateřské školy jsou zapisovány děti ve věku od tří do šesti let.Děti jsou rozděleny do věkově smíšených tříd.



Prostorné třídy jsou rozděleny podle potřeb dětí nabízí jim volný pohyb i relaxaci.Nábytek nebrání dětem k samostatnému přístupu k hračkám,hrám a pomůckám-děti se nemusí dožadovat pomoci,samy se obsluhují podle svých zájmů.Ve třídách jsou vytvořeny stálé hrací koutky s knihami, výtvarným, pracovním materiálem, s hudebními a rytmickými nástroji,s tělovýchovným náčiním a nářadím.



Organizace



Za bezpečnost dětí v mateřské škole odpovídají pocelou dobu vzdělávací práce s dětmi paní učitelky a to od doby převzetí od jejich zákonného zástupce nebo jím pověřené osoby Předávacím místem je určen vstup ze šatny do třídy.Děti v žádném případě nesmí docházet do mateřské školy samy!.Rodiče mají povinnost denně paní učitelce oznámit přítomnost dítěte.



Při denním prvním vstupu do třídy si dítě samo volí činnost, kterou bude vykonávat. Paní učitelka většinou dohlíží, případně nabídne hru. 



 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  





V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.