Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola Východní

Mateřská škola Východní

Mateřská škola „SLUNÍČKO“ je umístěna v typizovaném objektu pavilónového typu z roku 1966 v klidné lokalitě sídliště v městské části Drahovice, v dostupnosti MHD.

Mateřská škola Východní

Východní 485/6
36001 Karlovy Vary - Drahovice

Telefon: 353 224 706
E-mail: vychodni6@materinkykv.cz
Web: http://www.materinkykv.cz/index.php/vychodni-6


Mateřská škola „SLUNÍČKO"  je umístěna v typizovaném objektu pavilónového typu z roku 1966 v klidné lokalitě sídliště v městské části Drahovice, v dostupnosti MHD.V provozu je od roku 1970 s kapacitou 108 dětí. Škola má k dispozici 4 třídy, ovšem v současné době provozuje pouze tři třídy s celkovou kapacitou 77 dětí. Čtvrtou třídu využívá od roku 2004 občanské sdružení „Mateřské centrum"  pro děti do 3 let, takže děti mohou v případě zájmu rodičů  plynule pokračovat v docházce do MŠ ve stejném objektu. V hospodářském pavilonu je umístěna školní jídelna. Součástí školy je rozlehlá zahrada osázená stromy a keři, vybavená průlezkami, skluzavkami altánem, dřevěným vláčkem, venkovními kreslícími tabulemi, pískovišti a zahradními sprchami s brouzdalištěm. Školička se zaměřuje ve vlastním projektu „Putování se sluníčkem za radostí a poznáním" na estetickou výchovu, tvořivou dramatiku, prožitkové učení, na vytváření příjemného prostředí, kde se děti cítí dobře, umí se v něm radovat a šťastně se smát.
Doplňkové aktivity: logopedická péče, výuka hry na flétnu pro začátečníky i pokročilé, výuka anglického jazyka, bruslení, divadelní představení, kouzelník, besídky, „Pasování na školáky", spolupráce s Městskou policií, hasiči, Městskou i Krajskou knihovnou, ZŠ Komenského a 1. soukromou ZŠ Drahovice, s OOPP, se zdravotnickým střediskem, besedy, karneval, dopravní, sportovní i  výtvarné soutěže, celoškolní akce, výlety.  


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.