Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next karlovarsky-kraj golf next Mateřská škola Závodu míru

Mateřská škola Závodu míru

Mateřská škola je 3 třídní pavilónového typu. Umístěna uprostřed sídliště, obklopena rozlehlou zahradou plnou zeleně, vybavenou dřevěnými domečky, průlezkami, skluzavkami, houpačkami, auty, hradem, velkým pískovištěm, magnetickou tabulí a cestou na jízdu na kolech, tříkolkách a koloběžkách.

Mateřská škola Závodu míru

Závodu míru 1247
36221 Nejdek

Telefon: 353 925 956
E-mail: ms.zm.nejdek@seznam.cz
Web: http://www.mszavodumiru.estranky.cz/


Mateřská škola je 3 třídní pavilónového typu. Umístěna uprostřed sídliště, obklopena rozlehlou zahradou plnou zeleně, vybavenou dřevěnými domečky, průlezkami, skluzavkami, houpačkami, auty, hradem, velkým pískovištěm, magnetickou tabulí a cestou na jízdu na kolech, tříkolkách a koloběžkách. Poloha školy je velmi výhodná pro náš Eko-projekt, v blízkosti jsou lesy, louky, rybník, vesnice a farmy s hospodářskými zvířaty.

Třídy a herny jsou dostatečně prostorné, účelově zařízené, vybavené novým nábytkem, hračkami a pomůckami vždy v dosahu dětí. Hračky, pomůcky a materiál je průběžně doplňován a obnovován dle finančních možností. Ve všech třídách jsou postýlky. Každé dítě má svou postýlku označenou značkou.

Nabízíme vlídné, laskavé, přátelské, vstřícné prostředí, kde má dítě dostatek lásky a porozumění. Všichni zaměstnanci školy vytváří dětem takové podmínky, aby se zde cítily jistě a bezpečně.

Hlavní filosofií naší školy je ekologická výchova, jejímž cílem je probouzet u dětí citový vztah k přírodě, vytvářet základní dovednosti a návyky ve vztahu k životnímu prostředí a nenásilnou formou vést děti k ekologickému myšlení a jednání na základě vlastních prožitků, zkušeností a získaných informací, poskytovaných úměrně k vědomostem a schopnostem dětí. To vše také za aktivní účasti rodičů.

Kontakt:

Mateřská škola Závodu míru
Závodu míru 1247
362 21 Nejdek

[Web-Mateřská škola Závodu míru]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.