Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next kralovehradecky-kraj golf next Mateřská škola Červená Hora

Mateřská škola Červená Hora

Vzdělávání dětí rozvíjet přirozenou cestou, projekt rozložit na delší časové období, aby děti pocítily větší prožitek z poznaného.

Mateřská škola Červená Hora

Červená Hora 58
54941 Červený Kostelec

Telefon: 491 461 094
E-mail: ms.ch@seznam.cz
Web: http://www.materska-skola.unas.cz


Vzdělávání dětí rozvíjet přirozenou cestou, projekt rozložit na delší časové období, aby děti pocítily větší prožitek z poznaného.Podporovat duševní pohodu dětí a zaměstnanců - odpolední odpočinkové aktivity uzpůsobit věku a individuálním potřebám dětí, do spaní v MŠ nikdo dětí nenutí - vzájemný respekt, důvěra a soudržnost. Podporovat děti ve svobodném rozhodování s uvědoměním si vlastní odpovědnosti, nesnažíme se vychovat poslušné "ovce", ale svéprávné občany. Výchovu a vzdělání začínáme tím, co už dítě umí. Význam motivace vyúsťují v činnost, která dítě podněcuje a řídí. Je zajištěn denní řád, který je natolik flexibilní, že umožňuje organizaci činnost dětí v průběhu dne přizpůsobit potřebám a aktuální situaci. Děti mají dostatek volného pohybu na zahradě, ale v rámci možnosti i v MŠ. Děti zatěžujeme přiměřeně, mají možnost kdykoliv relaxovat v klidných koutcích třídy. Nově příchozím dětem nabízíme adaptační režim.

Prostřednictvím  hry se učíme  mnoho zajímavých věcí pro opravdový život.  Podnikáme výpravy do světa plného  dětské  fantazie zejména hrou  " na něco", " na někoho", " na jako", nebo " na co kdyby". Vzdělávací činnost je založená na přímých zážitcích dítěte, vychází z jeho samostatné činnosti a individuální volby, z dětské zvídavosti a potřeby objevovat.

Kontakt:

Mateřská škola Červená Hora
Červená Hora 58
549 41 Červený Kostelec,okr.Náchod

Tel: +420 491 461 094

[Web-Mateřská škola Červená Hora]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.