Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Chomutice

Mateřská škola Chomutice je jednotřídní předškolní zařízení pro děti od 3 do 6 (7) let.Zřizovatelem MŠ je obec Chomutice.

Mateřská škola Chomutice

Chomutice 104
50753 okres Jičín

Telefon: 493 691 731
E-mail: info@zsmschomutice.cz
Web: http://www.zsmschomutice.cz/materska-skola


Mateřská škola Chomutice je jednotřídní předškolní zařízení pro děti od 3 do 6 (7) let.Zřizovatelem MŠ je obec Chomutice.

Škola je umístěna uprostřed zástavby obce a nachází se v zahradě, která sousedí s areálem hřiště Sokola Chomutice. Také vybavení zahrady pro pobyt dětí je nutno doplnit, ačkoliv děti nedostatkem pohybu nestrádají, jelikož využíváme ke sportovnímu vyžití našich malých svěřenců po celý rok prostor hřiště s dětským koutkem.
Filosofií naší školy je stimulovat a podporovat fyzickou pohodu dítěte, zlepšovat jeho tělesnou a pohybovou zdatnost, rozvíjet jeho pohybové dovednosti. Vést každé dítě k maximálnímu rozvoji fyzické, psychické a sociální samostatnosti, naučit jej základním schopnostem a dovednostem důležitým pro další život. Vytvořit u dítěte elementární povědomí o okolním světě a odpovědný postoj k životnímu prostředí.
Pracujeme podle Školního vzdělávacího programu „Svět kolem nás" a nabízíme kvalitní standardní i nadstandardní péči o všechny děti naší školy ( sportovní a kulturní akce, tvůrčí dílny, výlety i turistické výšlapy, předplavecký kurz, apod.). Rozvíjíme smyslové vnímání, které je základem přirozeného poznávání a denně preventivně pečujeme o výslovnost dětí (rozvíjením slovní zásoby, samostatného projevu, komunikativních dovedností, …).

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.