Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next kralovehradecky-kraj golf next Mateřská škola Čtyřlístek-Švendova

Mateřská škola Čtyřlístek-Švendova

Cílem je spokojené a šťastné dítě se spoustou vědomostí, dovedností a kulturních návyků, hravou formou připravené pro vstup do základní školy.

Mateřská škola Čtyřlístek-Švendova

Švendova 1127/4
50003 Hradec Králové

Telefon: 495 512 153
E-mail: mssvendovahk@seznam.cz
Web: http://www.ctyrlistek.net


Cílem je spokojené a šťastné dítě se spoustou vědomostí, dovedností a kulturních návyků, hravou formou připravené pro vstup do základní školy.Respektujeme individuální zvláštnosti dětí, včetně délky spánku. Provoz škol je od 6:30 hod. do 16.30 hod. Školné: 300 Kč/měsíc. Celodenní stravné: 3 - 6 let  29 Kč/den, 7 let 32 Kč/den, platby jsou prováděny bezhotovostně. Každý měsíc ve  školním časopise "Čtyřlístek" rodiče informujeme o dění ve škole.                        Mateřská škola, Švendova se nachází na Slezském předměstí. Je čtyřtřídní, podle věku děti rozdělujeme do jednotlivých tříd. Děti s odkladem školní docházky jsou zařazeny do čtvrté třídy. Každá třída má prostornou učebnu s hernou, vybavenou účelným nábytkem. Tělocvičnu děti využívají k pohybovým aktivitám a dalším činnostem. Součástí MŠ je moderně vybavená kuchyň, která zároveň vaří pro jesle. Zahrada je využívána po celý rok, je vybavena novými herními prvky, včetně brouzdaliště s vodní atrakcí. Při nespavém režimu dětem nabízíme tyto kroužky: pohybový, výtvarný, hra na flétnu, kroužek Lega, Bystrohlavička.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.