Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Duha

Mateřská škola Tkalcovská byla otevřena 2.září 1967 jako nově vybudované závodní zařízení ZPA Trutnov. "Jesle - mateřská škola" pro 20 batolat a 60 dětí mateřské školy. Po dvanácti letech provozu bylo zařízení upraveno na dvě oddělení jeslí a jednu třídu mateřské školy.

Mateřská škola Duha

Tkalcovská 542
54101 Trutnov

Telefon: 499 816 701
E-mail: ms_tkalcovska@trutnov.cz
Web: http://mstrutnov.cz/nskolka.php?mesto=Mate%F8sk%E1%20%9Akola%20Duha&ide=8&akce=preregistr


Koncepce mateřské školy je v současné době schopna svým programem a organizací dne zajistit plnou škálu podnětů k rozvoji dítěte. Vzdělávací a výchovný proces je postaven na individuálním rozvoji osobnosti dítěte. Preferujeme citovou výchovu, umělecké a estetické cítění. Zařazujeme sociální a ekologické prvky. Vedeme děti k lásce ke svým nejbližším, přírodě a ke všemu, co je obklopuje. Koncepce třídy Berušek je postavena na základech křesťanské tradice a morálky.Mateřská škola Tkalcovská byla otevřena 2.září 1967 jako nově vybudované závodní zařízení ZPA Trutnov.
"Jesle - mateřská škola" pro 20 batolat a 60 dětí mateřské školy. Po dvanácti letech provozu bylo zařízení upraveno na dvě oddělení jeslí a jednu třídu mateřské školy.  Ředitelkou byla jmenována pí. Erla Veselá. ve školním roce 1990/1991 bylo zařízení opět změněno na dvě odělení mateřské školy a jedno oddělení jeslí. V témže roce se začalo pracovat se smíšenými třídami dětí. V srpnu 1991 skončilo poslední oddělení jeslí a v budově se nacházely 3 třídy mateřské školy. Počátkem roku 1998 nás po 42 odpracovaných letech opustil paní ředitelka Erla Veselá. Od 1.9.2000 je součástí zařízení zřízena třída s křesťanským zaměřením.

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.