Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next kralovehradecky-kraj golf next Mateřská škola Duhová kulička

Mateřská škola Duhová kulička

Budova MŠ byla postavena v roce 1994 .Byla projektována jako jednotřídní, ale stavební úpravou byla vytvořena další malá herna, aby bylo možné zvýšit kapacitu z 30 na 35 dětí.

Mateřská škola Duhová kulička

Cerekvice nad Bystřicí 71
50777 Cerekvice nad Bystřicí

Telefon: 493 696 198
E-mail: skola@zscerekvice.org
Web: http://www.zscerekvice.org/data/uvod/uvod.php?co=9


Budova MŠ byla postavena v roce 1994 .Byla projektována jako jednotřídní, ale stavební úpravou byla vytvořena další malá herna, aby bylo možné zvýšit kapacitu z 30 na 35 dětí. Ani tento počet však není dostačující,protože mají zájem o umístění dětí i rodiče z okolních obcí.
Součástí MŠ je zahrada, která je standartně vybavená - pískovištěm, kolotočem, houpačkou, průlezkami a zahradním domkem.
V zadní části zahrady jsme vytvořili ve spolupráci s panem Heligrem bobovou dráhu, zároveň bylo vybudováno oplocení mateřské školy a nad pískovištěm postavena pergola.
Školní rámcový program MŠ:   Mateřská škola podporující zdraví
Cílem programu je, aby se děti již od Mateřské školy naučily úctě ke zdraví svému i ostatních a osvojily si praktické návyky a dovednosti zdraví podporující.
Pedagogická práce se řídí ročním plánem, který je rozdělen do čtyř témat(podle ročních období) a 10 podtémat vycházejících z kurikula Zdravé MŠ. Plány jsou vystaveny v šatně na nástěnkách, aby rodiče měli přehled, čím se právě jejich děti zabývají.


Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.