Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Hlušice

MŠ pracuje podle ŠVP „Rok je dlouhý provázek, plný her a otázek“. Prioritou je zaměření se na správný rozvoj motoriky, grafomotoriky, správnou výslovnost, samostatné souvislé vyjadřování a na přípravu dětí pro vstup do ZŠ.

Mateřská škola Hlušice

Hlušice 16
50356 Hlušice

Telefon: 495 483 542
E-mail: zs.hlusice@tiscali.cz
Web: http://www.zshlusice.webzdarma.cz/ms.html


MŠ pracuje podle ŠVP „Rok je dlouhý provázek, plný her a otázek“. Prioritou je zaměření se na správný rozvoj motoriky, grafomotoriky, správnou výslovnost, samostatné souvislé vyjadřování a na přípravu dětí pro vstup do ZŠ.V tomto roce dochází do předškolního zařízení 34 dětí z Hlušic, Janovic, Lužce n. Cidlinou a Skochovic. I v tomto roce máme pro děti přichystané činnosti, některé v rámci výchovného vzdělávání a jiné jako mimoškolní aktivity
Součástí výchovně vzdělávacího procesu jsou specielní grafomotorická cvičení jako příprava na školní práci. Mimoškolní aktivity: hra na zobcovou flétnu, kroužek aerobiku.

Kontakt:

Mateřská škola Hlušice
Hlušice 16
503 56 Hlušice

Tel: +420 495 483 542

[Web-Mateřská škola Hlušice]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.