Sdílejte s přáteli:  

Mateřská škola Mánesova

Mateřská škola se nachází v klidové zóně města nedaleko jeho centra. Skládá se z původní budovy vilového typu a přístavby. Budova leží skryta ve stínu vzrostlých stromů, uprostřed tiché zahrady – lesoparku.

Mateřská škola Mánesova

Mánesova 987
51741 Kostelec nad Orlicí

Telefon: 494 323 380
E-mail: msmanesova@seznam.cz
Web: http://www.ms-manesova.cz


Mateřská škola se nachází v klidové zóně města nedaleko jeho centra. Skládá se z původní budovy vilového typu a přístavby. Budova leží skryta ve stínu vzrostlých stromů, uprostřed tiché zahrady – lesoparku.Děti zde mohou pozorovat veverky, koroptve, bažanty, rozličné druhy ptactva např. strakapouda, sojky aj. Zahrada skýtá své bohatství v různých rostlinách a houbách. Některé druhy stromů a keřů jsou velmi vzácné např: jedlovec , cypřišek, šácholan, liliovník, střemcha, dendrologicky zajímavý jedinec křehovětvec, dominantní výrazná solitera buk lesní červenolistý a řada dalších. Všechna pískoviště pro děti leží ve stínu či polostínu, což oceníme  hlavně v parném létě.

Organizace a charakteristika vzdělávání
Škola má 5 tříd a školní jídelnu. O pohodu dětí se stará 9 pedagogických pracovníků. Chutné jídlo připravují 2 kuchařky a vedoucí školní jídelny a o čistotu budovy a zahrady se starají 2 paní uklizečky, 1 topič je zaměstnán v zimním období.
Všechny třídy jsou heterogenní, věkově smíšené. Propagujeme rodinný typ výchovy, proto jsou sourozenci ponecháni na jedné třídě spolu – velmi se nám osvědčilo. Počty dětí na třídách jsou různé a to tak, aby byla dodržena kapacita třídy.

Kontakt:

Mateřská škola Mánesova
Mánesova 987
517 41  Kostelec nad Orlicí

Tel: +420 494 323 380
Mobil: +420 603 310 647

Email: msmanesova@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Mánesova]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.