Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next kralovehradecky-kraj golf next Mateřská škola Montessori-Úprkova

Mateřská škola Montessori-Úprkova

Mateřská škola pracuje s prvky této metody již několik let. Dvě učitelky mají vystudovaný vzdělávací kurz akreditovaný MŠMT a získaly „Český národní Montessori diplom pro práci s dětmi od 3 do 9 let Montessori metodou“.

Mateřská škola Montessori-Úprkova

Štefcova 1125/7
50009 Hradec Králové 9

Telefon: 495 263 310
E-mail: ms.montessori@seznam.cz
Web: http://www.zsuprkova.cz/skolka.htm


Mateřská škola pracuje s prvky této metody již několik let. Dvě učitelky mají vystudovaný vzdělávací kurz akreditovaný MŠMT a získaly „Český národní Montessori diplom pro práci s dětmi od 3 do 9 let Montessori metodou“.

Pracujeme podle vytvořeného školního vzdělávacího plánu, který je zpracován na základě Rámcového vzdělávacího programu pro předškolní vzdělávání vydaného Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze. V programu je metoda M.Montessori doporučována jako jedna z alternativních metod.
V MŠ jsou dvě oddělení věkově smíšená, což vyhovuje principům metody M.Montessori – starší děti pomáhají dětem mladším, dochází k účinné spolupráci různých věkových skupin.
Děti při činnosti se speciálním didaktickým materiálem poznávají svět , který je obklopuje. Každé dítě bereme jako osobnost, která má své zájmy, své tempo a svůj čas na vstřebávání nových poznatků a právě alternativní směr Marie Montessori individuální zvláštnosti dětí zcela respektuje.

Pro rodiče pořádáme kromě běžných schůzek také setkání, která jim pomohou lépe pochopit a proniknout do pedagogického systému M. Montessori. Seznamujme je s osobností M. Montessori, s prostředím, s uloženým materiálem a jeho uspořádáním, s metodami, na jejichž základě se s pomůckami pracuje, s přístupem učitelek a s dalšími typickými činnostmi pro tento systém.
Rodiče se mohou spolupodílet na programu MŠ, je zde ustanoven Klub rodičů.

Kontakt:

Mateřská škola Montessori-Úprkova 
Štefcova 1125/7,
500 09  Hradec Králové 9

Tel: +420 495 263 310 
    
Email: ms.montessori@seznam.cz

[Web-Mateřská škola Montessori-Úprkova]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.