Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next kralovehradecky-kraj golf next Mateřská škola Na pilíři

Mateřská škola Na pilíři

Usilovat o hlubší propojenost mateřské školy s rodinou při spolurozhodování o výchově dětí formou schůzek s rodiči, individuálních pohovorů podle potřeb a zájmů jak rodičů tak mateřské školy, spoluprací s logopedickými asistentkami.

Mateřská škola Na pilíři

Na pilíři 204
54201 Žacléř

Telefon: 499 876 271
E-mail: ms.zacler@volny.cz
Web: http://msnapiliri.zacler.cz


Usilovat o hlubší propojenost mateřské školy s rodinou při spolurozhodování o výchově dětí formou schůzek s rodiči, individuálních pohovorů podle potřeb a zájmů jak rodičů tak mateřské školy, spoluprací s logopedickými asistentkami.Navazovat užší vztahy u rodin s nižší sociální a kulturní úrovní, rodin rómského původu. Umožnit dětem adaptační postup při přijetí do mateřské školy dle dohody s rodiči a s ohledem na respektování zvláštností každého dítěte. Nabídnout rodičům možnost docházet s dítětem do mateřské školy jen některé dny v týdnu a umožnit volné příchody a odchody podle potřeby rodiny. S pomocí rodičů zlepšovat prostředí v budově i okolí mateřské školy (školní zahrada, drobné opravy a úpravy). Realizovat spolu s rodiči akce pro děti (Mikulášská besídka, besídka ke Dni matek pomoc při zhotovení masek na karneval, účast na předplavecké výuce, výletu do ZOO Safari, turistických výletech do okolí města).

Naši mateřskou školku naleznete v malém městečku na úpatí východních Krkonoš. Budova, v které je umístěna, se nachází na okraji sídliště , a má bohatou a zajímavou historii. Dříve se zde nacházelo německé gymnázium, ve kterém jeden rok studoval také významný rodák z nedalekých Malých Svatoňovic - malíř Josef Čapek. Později zde bylo další vzdělávací zařízení, tzv.měšťanka a naposledy Základní devítiletá škola - 1 až 5 ročník. Během této doby prošla budova několika proměnami. V roce 1984 se do budovy přestěhovala naše mateřská škola.

Kontakt:

Mateřská škola Na pilíři
Na pilíři 204
542 01  Žacléř

Tel: +420 499 876 271
Fax: +420 499 876 271

Email: ms.zacler@volny.cz

[Web-Mateřská škola Na pilíři]

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.