Sdílejte s přáteli:  

Homepage golf next Mateřské školky golf next kralovehradecky-kraj golf next Mateřská škola Ostroměř

Mateřská škola Ostroměř

Školní vzdělávací program „Od všeho trošku“byl vytvořen jako souhrn všech aktivit a možností, které nabízí přímo budova a vybavení v ní, zahrada, prostředí, příroda, les, samotná Ostroměř a její okolí.

Mateřská škola Ostroměř

Školní 342
50752 Ostroměř

Telefon: 493 691 292
E-mail: ms.ostromer@cbox.cz
Web: http://www.msostromer.wz.cz


Školní vzdělávací program „Od všeho trošku“byl vytvořen jako souhrn všech aktivit a možností, které nabízí přímo budova a vybavení v ní, zahrada, prostředí, příroda, les, samotná Ostroměř a její okolí.Zahrnuje spolupráci mladších a starších dětí, neboť po celý den využívají všechny prostory mateřské školy podle vlastní volby a vzájemně si připravují podmínky a plní úkoly, které je dovedou ke společnému výsledku.
Cílem vzdělávacího programu je, aby děti získaly informace z mnoha oblastí života a postupně se u nich rozvíjely dovednosti, schopnosti a vědomosti s ohledem na věkové zvláštnosti a individuální potřeby dětí.
Třídní vzdělávací program je ucelený plán, rozpracovaný do týdenních témat. Každé téma je dále rozpracováno do pěti dnů a každý den je rozpracován do čtyř částí: ráno, asociační kroužek, pobyt venku, odpoledne.
Každodenními činnostmi jsou naplňovány i průběžné cíle: sebeobsluha,hygiena, socializace, vůle, chování, pěstování morálních a společenských hodnot.
Dvoutřídní mateřská škola nabízí souběžnou nabídku herních aktivit v obou třídách s možností volného výběru konkrétní činnosti.
Preferujeme osobní rozvoj dítěte se zaměřením na jeho individuální zvláštnosti a rozvíjení jeho morálně volních vlastností.
Interiér tříd je vkusně esteticky upraven a svým charakterem umožňuje dětem aktivně se podílet na úpravě prostředí.

Kontakt:

Mateřská škola Ostroměř
Školní 342
507 52  Ostroměř

Tel: +420 493 691 292

Email: ms.ostromer@cbox.cz

[Web-Mateřská škola Ostroměř] 
 

Podpořte školku a sdílejte stránku s přáteli:  

V současné době představujeme náš zcela nový, mezinárodní portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

Kamarádské hry

Portál pro děti, hry zejména předškoláky. Hry, online omalovánky i omalovánky k vytištění, zábava pro děti ke stažení.

Angličtina hrou

Portál pro děti a angličtina pro děti online. Nové materiály pro výuku angličtiny ve školách i školkách.

Dětský seznam

Dětský seznam je rozcestník pro děti a rodiče. Portál obsahuje seznam nezávadných stránek pro děti předškolního a školního věku.

Dětský obchod

Internetový obchod s oblečením pro děti. Dětské boty, oblečení do deště, plavky, holinky, cvičky a mnohem více.

Hypoteční web

Nevíte kde získat nejvýhodnější hypotéku? Srovnejte si různé nabídky, nechte si poradit od nezávislých poradců.

© 2007–2014 Detsky-Seznam.cz | All rights reserved | Developed by Makovic.net
Publikování nebo jakékoli šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu výslovně zakázáno. Tyto stránky jsou otevřené pro přidávání obsahu. Přidáním obsahu přispěvovatel prohlašuje, že neporušujete autorské právo a dobré mravy. Závadný obsah bude odstraněn.